Ünlü oyuncuların aynı kadroda yer aldığı Hareket Sekiz filmi televizyon ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Aksiyonun eksik olmadığı filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Hareket Sekiz filmi nerede çekildi, Hareket Sekiz filmi kaç yılında çekildi, Hareket Sekiz filmi hangi kanalda oynuyor, Hareket Sekiz filmi oyuncuları isimleri nedir, Hareket Sekiz filmi konusu ne? sorularının cevapları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Bünyamin rolü ile Ali Sunal, Ebruli rolü ile Bihter Dinçel, Canan rolü ile Hande Katipoğlu, Zolka rolü ile Gürgen Öz, Bilim Adamı rolü ile Zeki Eker ve Reşat rolü ile Onur Atilla yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gencay Ünal, Sarp Bozkurt, Devrim Yakut, Hakan Bilgin, Aykut Taşkın, Doğan Akdoğan ve Ramin Nazir yer alıyor. Filmde, Bünyamin, Reşat ve Kazım adındaki polis memurları, tesadüf eseri başarılar kazandıktan sonra zorlu bir göreve veriliyorlar. Bu göreve göre Rus mafya lideri olan Zolka, çok büyük bir kaçakçılık operasyonu yapacaktır. Zolka, bor madenini özel bir silahta kullanılmak üzere Türkiye’den kaçırmayı hedeflemektedir. Üç polisimiz, bu zorlu görevde Rus mafya liderini alt etmek ve kaçakçılığı engellemek için harekete geçiyor. Çetin bir maceraya düşen polisler, Rus mafyası ile karşı karşıya geliyor. Hareket Sekiz filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri Pervin Ebruli Bakkal Canan kimdir, gişe hasılat bilgileri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde myforbet yer alıyor.

4N1K filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu 4N1K filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri konusu

Hareket Sekiz filmi kaç yılında çekildi?

Hareket Sekiz filmi 2019 yılında çekildi. Yapım 4 Ekim 2019 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. Komedi, aksiyon ve polisiye türlerinde çekilen film 7 hafta vizyonda kaldı. 7 haftada 100.551 kişi tarafından sinemalarda izlendi. Toplam 1.573.654 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmeni Ali Yorgancıoğlu’dur. Senaryoyu Ayberk Çınar yazdı.

Hareket Sekiz filmi konusu ne?

Hareket Sekiz filminde, beceriksiz olan ve aynı zamanda sakar olan 3 polis, büyük bir kaçakçılık operasyonu planının içinde olan bir Rus mafya liderini soruşturmak ve yapacağı kaçakçılığı durdurmak için görevlendiriliyor. 3 polisimiz boylarından büyük bir işe kalkışıyorlar. Filmin yapımcısı Levent Cengizhan’dır. Filmin müziklerini Murat Başaran hazırlamıştır.

Recep İvedik 3 nerede çekildi hangi üniversitede hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Recep İvedik 3 nerede çekildi hangi üniversitede hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?

Hareket Sekiz filmi nerede çekildi?

Hareket Sekiz filmi Türkiye ve Azerbaycan’da çekildi. Hareket Sekiz filminin çekimleri için hem Türkiye bulunan şehirlerde, hem de Azerbaycan şehirlerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Film Dada Vision tarafından çekilmiştir. Filmde, Rus mafya liderinin peşine düşen 3 polis memurunun aksiyon dolu öyküsü izleyicilerle buluşuyor.

Hareket Sekiz filmi hangi kanalda oynuyor?

Hareket Sekiz filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 23 Ağustos Çarşamba günü saat 20.00’de ve 01.00’de Fox TV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde, Bünyamin, Reşat ve Kazım adlarındaki 3 polisin başlarına gelen komik olaylar izleyicilerle buluşuyor. Sakar olan ve tesadüfi olarak başarılara imza atan bu polislerin işi bu kez gerçekten çok zor. Film 106 dakika myforbet giriş sürüyor.

Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Hareket Sekiz filmi oyuncuları isimleri

  • Ali Sunal - Bünyamin
  • Bihter Dinçel - Ebruli
  • Hande Katipoğlu - Canan
  • Gürgen Öz - Zolka
  • Zeki Eker - Bilim Adamı
  • Onur Atilla - Reşat
  • Gencay Ünal - Muhabir
  • Sarp Bozkurt - Kazım
  • Devrim Yakut - Neriman
  • Hakan Bilgin - Nejat

Hareket Sekiz filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Aykut Taşkın - Çeçen, Doğan Akdoğan - Bakkal, Ramin Nazir, Parvin Abiyeva, Çağatay Atasagun ve Murat Dada.

Düğüm Salonu filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Düğüm Salonu filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri