Hareket Sekiz filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılmaya devam ediyor. Hareket Sekiz filmi nerede çekildi, Hareket Sekiz filmi ne zaman çekildi, Hareket Sekiz filmi konusu ne, Hareket Sekiz filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Onur Atilla, Sarp Bozkurt, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu ve Aykut Taşkın rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu oturuyor. Yapımcısı Levent Cengizhan olan filmin senaryosunu Ayberk Çınar yazdı.

Hareket Sekiz filminde Bünyamin, Reşat ve Kazım adlı polislerin yaşadığı komik olaylar anlatılıyor. Sakar ve beceriksiz üç polis, büyük bir kaçakçılık işi planlayan Rus mafya liderini soruşturmakla görevlendiriliyor ve kendilerini boylarından büyük bir işin içinde buluyor. Filmin müziklerini Murat Başaran hazırladı. Dada Vision tarafından polisiye, komedi ve aksiyon türlerinde çekilen yapım 106 dakika bordobet sürüyor. Hareket Sekiz filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kimler var sorularının yanıtları ortaya çıktı.

Hareket Sekiz filmi ne zaman çekildi?

Hareket Sekiz filmi 2019 yılında çekildi. Film 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Vizyonda kaldığı süre boyunca 100 bin 551 kişi tarafından sinemalarda izlenen film 1 milyon 573 bin 654 TL hasılat elde etti. Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak olan film, keyifli bir film seyri sunacak.

Hareket Sekiz filmi nerede çekildi?

Hareket Sekiz filmi Türkiye ve Azerbaycan’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, bazı bölümleri ise Azerbaycan’da çekilmiştir. Çekimlerin tamamlanmasının ardından sinemalarda gösterime giren film, TV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya bordobet giriş devam ediyor.

Hareket Sekiz filmi konusu ne?

Hareket Sekiz filminde, Bünyamin, Reşat ve Kazım, Türkiye'de tesadüfi başarılar elde etmiş üç polis memuru. Rus mafya lideri Zolka yıllardır adını sürekli duyduğumuz bor madenini özel bir silahta kullanmak üzere Türkiye'den yurt dışına kaçırmak istiyor. 3 polis memurumuz Rus mafya liderinin peşine düşüyor. Bünyamin, Reşat ve Kazım, kendilerini zorlu bir maceranın içinde buluyor.

Hareket Sekiz filmi oyuncuları isimleri

  • Ali Sunal - Bünyamin
  • Onur Atilla - Reşat
  • Sarp Bozkurt - Kazım
  • Devrim Yakut - Neriman
  • Bihter Dinçel - Ebruli
  • Gürgen Öz - Zolka
  • Hakan Bilgin - Nejat
  • Hande Katipoğlu - Canan