Hasip ile Nasip filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hasip ile Nasip filmi nerede çekildi, Hasip ile Nasip filmi kaç yılında çekildi, Hasip ile Nasip filmi oyuncuları isimleri nedir, Hasip ile Nasip filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Nasip / Muhlis / Vakkas rolleri ile Zeki Alasya, Abbas / Halis / Hasip rolleri ile Metin Akpınar ve Perihan rolü ile Güngör Bayrak paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Şevket Altuğ, İhsan Yüce, Erol Keskin, Yüksel Gözen, Ahmet Turgutlu, Seyhan Gümüş, Ersun Kazançel, Gülten Ceylan ve Gülten Kaya rol alıyor. Hasip ile Nasip filminde, Hasip ve Nasip, kasabada söz sahibi olan varlıklı kimselerdir. İkilinin babaları, Halis ve Muhlis hac ziyaretleri sırasında ölür. Bunun üzerine ikili belediye başkanlığı için mücadele etmeye başlar. Perihan’ın kasabaya gelişi mücadelenin onlar için önemini arttırır. Fakat olaylar ikilinin beklediklerinden farklı bir biçimde gelişecektir. Hasip ile Nasip filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hikayesi konusu ne, yazarı kim, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde winxbet yer alıyor.

Güler misin Ağlar mısın filmi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri nerede çekildi hangi otelde? Güler misin Ağlar mısın filmi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri nerede çekildi hangi otelde?

Hasip ile Nasip filmi kaç yılında çekildi?

Hasip ile Nasip filmi 1976 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime giren ve büyük ilgi gören filmin yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz oturuyor. Jeneriğinden finaline dek toplumun ve çekildiği dönemin politik eleştirisini içeren film, Milli Mücadele döneminden başlayarak 1975 yılına kadar geçen sürede, küçük bir kasabanın zenginleri olan iki ana karakterin servetlerini oluşturma aşamalarına ve dönemsel olarak değişen siyasi tercihlerine eğilerek Türkiye’de büyük burjuvazinin zenginleşme sürecini ele alıyor.

Hasip ile Nasip filmi nerede çekildi?

Hasip ile Nasip filmi İstanbul’un Kartal ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Kartal ilçesine bağlı Yakacık semtinde yapıldı. Yakacık semtinde ve çevresinde çekim setleri kurularak filmin çekimler tamamlandı. Düşman iki aile arasında yaşanan çekişmeyi anlatan film, politik göndermeleri ile gündem olmaya devam ediyor. Yapımcısı Memduh Ün olan filmin senaryosunu Umur Bugay yazdı.

Aslan Bacanak filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi oyuncu kadrosu Aslan Bacanak kaç yılında çekildi? Aslan Bacanak filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi oyuncu kadrosu Aslan Bacanak kaç yılında çekildi?

Hasip ile Nasip filmi konusu ne?

Hasip ile Nasip filminde, Birbirleriyle rekabet halinde olan Halis ve Muhlis’in oğulları Hasip ile Nasip de, küçük yaşlardan itibaren söz konusu rekabete ortaktırlar. Bu iki ailenin yaşadığı ilçeye atanan kaymakamın, yanında getirdiği metresini kızı olarak tanıtması ve Hasip ile Nasip'in kadına aşık olmalarıyla olaylar gelişir. Belediye başkanlığı için aday olan ve Hasip ile Nasip, zorlu bir mücadeleye girişir.

Hasip ile Nasip filmi hangi kanalda oynuyor?

Hasip ile Nasip filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 29 Haziran Perşembe günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV kanalında izleyicilerle buluşuyor. Uğur Film tarafından çekilen filmin seslendirmesi, renklendirmesi ve yayına hazırlığı Yeni Stüdyo tarafından yapılmıştır. Komedi, macera ve politik türlerinde çekilen yapım 83 dakika winxbet giriş sürüyor.

Petrol Kralları filmi kaç yılında çekildi ne zaman hangi yıl nerede çekildi hangi ilçede semtte çekildi? Petrol Kralları filmi kaç yılında çekildi ne zaman hangi yıl nerede çekildi hangi ilçede semtte çekildi?

Hasip ile Nasip filmi oyuncuları isimleri

 • Zeki Alasya - Nasip / Muhlis / Vakkas
 • Metin Akpınar - Abbas / Halis / Hasip
 • Güngör Bayrak - Perihan
 • Şevket Altuğ - Kaymakam Sadri
 • İhsan Yüce - Hasip'in Adamı Faiz
 • Erol Keskin - Avukat Vecdi
 • Yüksel Gözen - Nasip'in Adamı Kasabalı
 • Ahmet Turgutlu - Kasabalı
 • Seyhan Gümüş - Ferdane
 • Ersun Kazançel - Odacı Bayram
 • Gülten Ceylan - Vecdi'nin Eşi
 • Gülten Kaya - Dürdane
 • Reşit Çıldam - Uyanık Ali

Hasip ile Nasip filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Murat Tok - Hacı Resul, Niyazi Er - Nasip'in Partisinin İlçe Başkanı, Cevdet Arıkan - Muhabir, Çetin Tolbas - Kasabalı, Cemal Gonca - Aziz, Ahmet Sert - Musta Efendi, Sabahat İzgü - Davetli ve Yusuf Çağatay - Berber Rıza.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi nerede çekildi hangi semtte ilçede kaç yılında ne zaman çekildi? Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmi nerede çekildi hangi semtte ilçede kaç yılında ne zaman çekildi?