Hayalet Tetikçi filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Sniper: Ghost Shooter olan filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Hayalet Tetikçi filmi nerede çekildi, Hayalet Tetikçi filmi hangi kanalda oynuyor, Hayalet Tetikçi filmi oyuncuları isimleri nedir, Hayalet Tetikçi filmi ne zaman çekildi? sorularının cevapları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Topçu Çavuş Brandon Beckett rolü ile Chad Michael Collins, Binbaşı Richard Miller rolü ile Billy Zane, Albay rolü ile Dennis Haysbert, Miguel Cervantes rolü ile Nick Gomez, Albay Andrei Mashkov rolü ile Ravil Isyanov rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Stephanie Vogt, Enoch Frost, Presciliana Esparolini, Dominic Mafham, Navid Neghaban, Naveed Choudry, Vladimir Kolev ve Velislav Pavlov rol alıyor. Filmde, kritik bir öneme sahip olan doğalgaz boru hattı tesisini keskin nişancılar koruyor. Bu doğalgaz hattının tesisini ele geçirmek isteyenler, tesisin yerini öğrenip harekete geçiyorlar. Keskin nişancı timi, içlerine sızmış olan bir köstebek olduğunu düşünmeye başlıyor. Bir taraftan, dışarıdan tesise sızmaya çalışanlarla mücadele ederken, diğer taraftan içlerindeki haini ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Hayalet Tetikçi (Sniper: Ghost Shooter) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, kaç yılında çekildi, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde sevibet yer alıyor.

Kod 355 filmi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Kod 355 filmi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Hayalet Tetikçi filmi ne zaman çekildi?

Hayalet Tetikçi filmi 2016 yılında çekildi. Aksiyonun eksik olmadığı Amerikan yapımı film, 2 Ağustos 2016 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. Aksiyonun giderek çoğaldığı yapım 99 dakika sürüyor. Filmin yönetmen koltuğunda Don Michael Paul oturuyor. Filmin senaryosunu Chris Hauty yazdı. Film, Sniper film serisinin altıncı bölümüdür.

Hayalet Tetikçi filmi nerede çekildi?

Hayalet Tetikçi filmi Bulgaristan ve İstanbul’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü için Bulgaristan’da çekim setleri kuruldu. Filmin bir bölümü için ise İstanbul’un farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin çekimleri Türkiye ve Bulgaristan’da tamamlandı. Daha sonra vizyona giren film, günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

İntikam Vakti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu İntikam Vakti filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Hayalet Tetikçi filmi konusu ne?

Hayalet Tetikçi filminde, Brandon Beckett'e yeni bir görev veriliyor. Elit keskin nişancılar Brandon Beckett ve Richard Miller, bir gaz boru hattını sabote etmek isteyen teröristlerden korumakla görevlendiriliyor. Düşmanla yapılan çatışmalarda, keskin nişancıların yerini tam olarak bilen Ravshan Gazakov adlı terörist, bir keskin nişancı tarafından öldürülünce, güvenlik ihlali olduğundan şüphelenildiği için gerginlik artıyor.

Hayalet Tetikçi filmi hangi kanalda oynuyor?

Hayalet Tetikçi filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 25 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 23.45’te Kanal D ekranlarında sinemaseverle buluşuyor. Yapımcıları arasında Jeffery Beach ve Phillip J. Roth olan ve yapım şirketleri Destination Films, UFO International Productions olan film tüm dünyaya Sony Pictures Home Entertainment tarafından dağıtılmıştır. Müziklerini Frederik Wiedmann’ın hazırladığı film 1 saat 30 dakika sevibet giriş sürüyor.

James Bond Quantum Of Solace nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu James Bond Quantum Of Solace nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu

Hayalet Tetikçi filmi oyuncuları isimleri

 • Chad Michael Collins - Topçu Çavuş Brandon Beckett
 • Billy Zane - Binbaşı Richard Miller
 • Dennis Haysbert - Albay
 • Nick Gomez - Miguel Cervantes
 • Ravil Isyanov - Albay Andrei Mashkov
 • Stephanie Vogt - Robin Slater
 • Enoch Frost - Çavuş Joe Barnes
 • Presciliana Esparolini - Gina Aungst
 • Dominic Mafham - Binbaşı Guy Bidwell
 • Navid Neghaban - Robert Mothershed
 • Naveed Choudry - Saajid
 • Vladimir Kolev - Albay Sergei Babayev
 • Velislav Pavlov - Ravshan Gazakov

Hayalet Tetikçi filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var;  Jade Ogugua – Rojas, Mike Straub – Maines, Nigel Barber - Killian Grun, Asen Asenov – Cellat, Raymond Steers - Dron Techie, Elitza Razheva - Kadın Hırsız, Atanas Srebrev - CIA Analisti, Georgi Manchev - Dizüstü Bilgisayarlı Militan ve Tihomir Vinchev - Militan Gözcü.

Jack Reacher filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu konusu ne? Jack Reacher filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu konusu ne?