Hayatım Sana Feda filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hayatım Sana Feda filmi nerede çekildi, Hayatım Sana Feda filmi ne zaman çekildi, Hayatım Sana Feda filmi oyuncuları isimleri nedir, Hayatım Sana Feda filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Zeynep rolü ile Türkan Şoray ve Harun rolü ile Cüneyt Arkın paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gülgün Erdem, Münir Özkul, Hüseyin Kutman, Zeki Sezer, Semih Sezerli, Kayhan Yıldızoğlu, Muammer Gözalan ve Aynur Aydan rol alıyor. Hayatım Sana Feda filminde, konservatuar öğrencisi olan Fatma ve Zeynep, okuldan mezun olduktan sonra bir gazinoda işe başlıyor. Hayallerini gerçekleştirecek olmaktan dolayı oldukça mutlu olan Fatma ve Zeynep'in hayatı yaşanan bir kaza ile bambaşka bir hal alıyor. Bir kazada küçük bir çocuğun hayatını kurtaran Zeynep, farkında olmasa da yaralanıyor. Arabası ile kazaya neden olan Harun ise olanların farkında olmuyor. Genç kadın, kazanın ardından bir gün sonra aniden kör oluyor. Bu durumu daha sonra öğrenen Harun ise Zeynep’i tedavi ettirmeye çalışıyor. Hayatım Sana Feda filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, müzikleri şarkıları, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde tipbet yer alıyor.

Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Hayatım Sana Feda filmi ne zaman çekildi?

Hayatım Sana Feda filmi 1970 yılında çekildi. Türkan Şoray ve Cüneyt Arkın’ın çok sevilen filmlerinden olan Hayatım Sana Feda filminin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda yapımcısı olan ve senaryosunu da yazan Muzaffer Arslan oturuyor. Filmin bir diğer senaristi Bülent Oran olurken, film Burhan Bolan’ın hikayesinden uyarlanmıştır. Filmin müziklerini Süheyl Denizci ve Norayr Demirci hazırladı. Sine Film tarafından dram, duygusal ve müzikal türlerinde çekilen yapım 1970 yılında gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Yeşilçam’ın en dokunaklı hikayelerinden birini izleyicilerle buluşturan  ve 83 dakika süren film, farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Hayatım Sana Feda filmi nerede çekildi?

Hayatım Sana Feda filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmde Türkan Şoray’ı usta seslendirme sanatçısı Adalet Cimcoz, Cüneyt Arkın’ı ise Hayri Esen seslendirmiştir.

Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi hangi hastanede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Çile filmi nerede çekildi hangi hastanede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Hayatım Sana Feda filmi konusu ne?

Filmde, bir kaza sonucu yolları kesişen iki gencin hikayesi izleyicilerle buluşuyor. Genç bir iş adamı arabasıyla bir kadına çarpıyor ve kör olmasına sebep oluyor. Fakat kadının gözlerini kaybettiğinin farkında olmuyor. Bir süre sonra rastlantı sonucu kör kadınla karşılaşan genç adam kadını kendisinin kör ettiğini anlayınca ona yardımcı olmaya ve gözlerinin açılması için onu ameliyata razı etmeye çalışıyor. Bu arada aralarında bir aşk başlıyor.

Hayatım Sana Feda filmi hangi kanalda oynuyor?

Hayatım Sana Feda filmi 360 TV kanalında oynuyor. Yeşilçam filmi 13 Haziran Salı günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında yayınlanacak. Yeşilçam filmlerinin adresi olan 360 TV’de Cüneyt Arkın’ın ve Türkan Şoray’ın tüm filmleri izleyicilerle buluşuyor. Ayrıca Yeşilçam’ın en sevilen filmleri, ağlatan, güldüren ve izleyicilere farklı hisler yaratan yapımları 360 TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeşilçam sinemamızın en popüler filmleri, en sevilen oyuncuların başrol performansları ile yayınlanıyor. Hayatım Sana Feda filmi 1 saat 25 dakika tipbet giriş sürüyor.

Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Hayatım Sana Feda filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Zeynep)
 • Cüneyt Arkın (Harun)
 • Gülgün Erdem (Fatma)
 • Münir Özkul (Mehmet)
 • Hüseyin Kutman (Gazino Sahibi)
 • Zeki Sezer (Gazino Sahibi)
 • Semih Sezerli (Gitarist)
 • Kayhan Yıldızoğlu (Doktor)
 • Muammer Gözalan (Doktor)
 • Aynur Aydan
 • Hüseyin Zan
 • Necip Tekçe
 • Hüseyin Salıcı

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne