Hayatımın Neşesi dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor, Hayatımın Neşesi dizisi hangi gün oynuyor, Hayatımın Neşesi dizisi hangi kanalda oynuyor, Hayatımın Neşesi dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncu kadrosunda Şebnem Bozoklu, Tolga Tekin, Metin Coşkun, Uğur Demirpehlivan, Aras Şenol, Gizem Kala, Ezgi Tombul, Süreyya Güzel ve Nişan Dökmeci rol alıyor. Dizide, Tıp Fakültesini yarıda bırakıp evlenen Neşe çocukları büyüdükten sonra okuluna devam etmek istiyor. Dizi, çıkan af kararının ardından okuluna dönen Neşe ve eğlenceli ailesini konu alıyor. Her yaş, yeni bir başlangıçtır. Neşe’nin cesareti ve azminden ilham alarak, hayatın her anında yeni bir başlangıç yapabilecek gücümüzün olduğunu fark ediyoruz. Hayatımın Neşesi dizisi hangi semtte çekiliyor, nerede çekiliyor, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde vbet yer alıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Hayatımın Neşesi dizisi hangi gün oynuyor?

Hayatımın Neşesi dizisi her hafta Cuma günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile dizi severlerle buluşuyor. Komedi türünde çekilen dizinin senaryosunu, Gökhan Horzum’un öyküsünden Ekin Atalar yazdı.

Hayatımın Neşesi dizisi hangi kanalda oynuyor?

Hayatımın Neşesi dizisi TRT 1 kanalında oynuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcı koltuğunda Merve Zorlu ve Güneş Çelikkan oturuyor. Goya Entertainment tarafından çekilen dizinin ilk bölümü 7 Temmuz’da yayınlanmıştı.

Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor?

Hayatımın Neşesi dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak dizinin çekimlerine devam ediliyor. Dizi 120 dakikalık bölümleri ile ekranlara geliyor. Dram, romantik ve aile türlerinde yayınlanan dizi her Cuma izleyicilerle buluşmaya vbet giriş devam ediyor.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Hayatımın Neşesi dizisi oyuncuları isimleri

 • Şebnem Bozoklu - Neşe
 • Tolga Tekin - Mustafa
 • Metin Coşkun - Mehmet
 • Uğur Demirpehlivan - Saliha
 • Aras Şenol - Serdar
 • Gizem Kala - Aylin
 • Ezgi Tombul - Türkan
 • Süreyya Güzel - Sevda
 • Nişan Dökmeci - Zeynep
 • Said Ege Yıldırım - Emre
 • Özlem Ünaldı Baza - Sema
 • Selma Güneri - Rüçhan

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda? Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda?