Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Hayatımın Şansı dizisinin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Hayatımın Şansı dizisi hangi gün oynuyor, Hayatımın Şansı dizisi hangi kanalda oynuyor, Hayatımın Şansı dizisi nerede çekiliyor ve Hayatımın Şansı dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dram türüyle ekranlara gelen dizinin başrollerini Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Erkan Avcı ve Musa Uzunlar paylaşıyor.

Hayatımın Şansı dizisinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Dizinin senaryosunu Bekir Baran Sıtkı yazıyor. Müziklerini Ender Gündüzlü’nün hazırladığı dizi birinci sezonu ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. NTC Medya tarafından çekilen ve yapımcısı Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp olan dizinin ilk bölümü 14 Aralık’ta yayınlanmıştı. Hayatımın Şansı dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi kanalda oynuyor, dizinin çekildiği yer, çekim yeri, oyuncu kadrosu karakterleri ve dizi ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları cashbet haberimizde yer alıyor.

Hayatımın Şansı dizisi hangi gün oynuyor?

Hayatımın Şansı dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizi saat 20.00’de başlıyor. Özet görüntülerin ardından yeni bölüm ekranlara geliyor. Dizinin tekrar bölümleri ise hafta içi farklı gün ve saatlerle izleyicilerle buluşuyor.

Hayatımın Şansı dizisi hangi kanalda oynuyor?

Hayatımın Şansı dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Çok izlenen yapımların kanalı olan Fox TV’nin yeni dizilerinden olan Hayatımın Şansı, kısa sürede büyük ilgi cashbet giriş gördü. Dizide Yonca, küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışıyor. Hayatın zorlukları ile boğuşan Yonca, kızının babasının açtığı velayet davası ile de uğraşıyor. Tüm zorluklar üst üste gelirken hayatının teklifini alıyor. Yonca bu teklifle yeni bir hayata başlıyor.

Hayatımın Şansı dizisi nerede çekiliyor?

Hayatımın Şansı dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kuruluyor.

Hayatımın Şansı dizisi oyuncuları isimleri

  • Alican Yücesoy - Rüzgar
  • Şifanur Gül - Yonca
  • Musa Uzunlar - Turgay
  • Erkan Avcı - Mazhar
  • İlker Kızmaz - Alpay
  • Kemal Uçar - Erman Arsoy
  • Neslihan Arslan 
  • Açelya Devrim Yılhan - Canan

Hayatımın Şansı dizisi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Sermet Yeşil – Behçet Arsoy, Aslı Samat – Filiz, Tuğçe Yolcu - Doğa Moral, Aslıhan Kapanşahin - Burcu Moral, Sekvan Serinkaya, Hale Soygazi ve Hira Su Yıldız – Sare.