Hayatımızın En Güzel Yılları filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Hayatımızın En Güzel Yılları filmi nerede çekildi, Hayatımızın En Güzel Yılları filmi ne zaman çekildi, Hayatımızın En Güzel Yılları filmi kaç yılında çekildi, Hayatımızın En Güzel Yılları filmi oyuncuları isimleri nedir, Hayatımızın En Güzel Yılları filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Murat Par rolü ile Cüneyt Arkın, Canan rolü ile Leyla Başar ve Lale rolü ile Müşerref Tezcan rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kayhan Yıldızoğlu, Bora Ayanoğlu, Adnan Mersinli, Mualla Omay, Bilal İnci, Süleyman Turan, Muammer Gözalan ve Reşit Çıldam rol alıyor.

Hayatımızın En Güzel Yılları filminde, çocukluklarından beri birlikte olan Murat ile Lale’nin arasındaki aşk hikâyesi konu ediliyor. Murat, Lale, Kemal ve Necdet çocukluk arkadaşıdırlar. Geçen yıllara rağmen birbirilerinden hiç kopmazlar. Murat’ın babası yoksul ve alkoliktir. Lale ise zengin bir ailenin kızıdır. İkili evlenmek istediklerini ailelerine söyler. Ancak Lale’nin babası bu evliliğe karşı çıkar. Bunun üzerine Murat, karşısına çıkan bir fırsatta ünlü bir boksör olur. Fakat şöhret Murat’ın hayatını değiştirir. Bu sırada Lale’nin ailesi de ekonomik sıkıntılar yaşamaktadır. Şarkıcılık yapmaya başlayan Lale ile Murat’ın yolları tekrar kesişecektir. Hayatımızın En Güzel Yılları filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde limrabet yer alıyor.

Canikom filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Canikom filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi ne zaman çekildi?

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi 1972 yılında çekildi. Duygusal ve macera türlerinde çekilen yapım aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda yapımcısı da olan Süreyya Duru oturuyor. Filmin senaryosunu Erdoğan Tünaş yazdı. Duru Film tarafından çekilen yapımın müziklerini Bora Ayanoğlu hazırladı.

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi nerede çekildi?

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi İstanbul’un Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinde çekildi. Yeşilçam filmlerinin en çok çekildiği ilçelerden olan Beşiktaş ve Sarıyer’de çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin çekimleri için Sarıyer’in Vakıftepe bölgesinde ve Beşiktaş’ın Bebek semti ve Arnavutköy semtinde çekimler yapıldı. Ayrıca filmin bazı sahneleri de Almanya'da çekilmiştir.

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi hangi kanalda oynuyor?

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 3 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde, Murat sevgilisi Lale’yi babasından istiyor fakat Lale’nin zengin olan babası Lale’yi fakir olan Murat’a vermiyor ve Murat’ın babasına hakaret ediyor. Murat daha sonra ünlü bir boksör oluyor ve zengin biri haline geliyor. Lale’nin ailesi ise zenginliğini kaybediyor. Murat ve Lale’nin yıllar sonra yeniden kesişiyor. Film 89 dakika limrabet giriş sürüyor.

Oyun Bitti filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda? Oyun Bitti filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Hayatımızın En Güzel Yılları filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Murat Par)
 • Leyla Başar (Canan)
 • Müşerref Tezcan (Lale)
 • Kayhan Yıldızoğlu (Lale'nin Babası)
 • Adnan Mersinli (Cango)
 • Mualla Omay (Murat'ın Arkadaşı)
 • Bilal İnci (Ali Reis)
 • Süleyman Turan (Necdet)
 • Muammer Gözalan (Doktor)
 • Reşit Çıldam (Türk Komiser)
 • Hüseyin Salıcı (Gazeteci)
 • Yavuz Selekman (Sahnedeki Dev)
 • Dündar Aydınlı (Cemil'in Adamı)
 • Ekrem Gökkaya (Cemil)
 • Necip Tekçe (Hakkı)
 • Süreyya Duru (Komiser Hans)

Hayatımızın En Güzel Yılları filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Bora Ayanoğlu, Ruhan Kumru, Recep Filiz, Nedime Tekçe, Aydın Kıvılcım, Ali Demir, Abdi Algül, İbrahim Sabuncu ve Kamer Sadık.

İstasyon filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda? İstasyon filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda?