Oyuncu Hazal Adıyaman’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Hazal Adıyaman aslen nereli, Hazal Adıyaman evli mi, Hazal Adıyaman eşi sevgilisi kim, Hazal Adıyaman boy kilo nedir, Hazal Adıyaman oynadığı tv dizileri filmleri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gül Hatun karakteri ile kazanan genç oyuncu Marmara Üniversitesi Fizik bölümünden mezundur.

Hazal Adıyaman Uğur Akademik lisesini bitirdikten sonra ailesinin de desteği ile oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl, Aşkın Bedeli ve Bir Yusuf Masalı isimli üç farklı dizide yer almıştır. Bu dizilerdeki performanslarıyla takdir toplamıştır. Hazal Adıyaman kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde sorularının yanıtları ve Hazal Adıyaman’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde ne10bet yer alıyor.

Osman Aydın aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Osman Aydın oynadığı diziler filmler Osman Aydın aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Osman Aydın oynadığı diziler filmler

Hazal Adıyaman aslen nereli?

Hazal Adıyaman aslen İstanbulludur. 22 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Adıyaman’ın burcu Akrep’tir. Hazal Adıyaman oyunculuğa başladıktan sonra pek çok reklam filminde yer almıştır. Oynadığı 8×4 reklamından sonra dikkatleri üzerine çekmiştir.

Hazal Adıyaman aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı tv dizileri filmleri

Hazal Adıyaman evli mi eşi sevgilisi kim?

Hazal Adıyaman evli değildir. Hazal Adıyaman’ın sevgilisi olup olmadığı konusunda bir bilgi bulunmamaktadır. Bir dönem Kalbimdeki Deniz dizisinden rol arkadaşı Batuhan Ekşi ile sevgili oldukları iddia edilmiştir.

Toprak ile Fidan dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Toprak ile Fidan dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor oyuncuları isimleri

Hazal Adıyaman boy kaç?

Hazal Adıyaman’ın boyu 167 cm’dir. Hiç sinema filmi bulunmayan güzel oyuncu, 2022 yılında Bayram Havası isimli bir TV filminde oynamıştır. Yetenekli oyuncu Kiraz Mevsimi, Hanım Köylü, Kalbimdeki Deniz, Bizim Hikaye, Kuruluş Osman gibi bir çok başarılı yapımda ne10bet giriş yer almıştır.

Hazal Adıyaman aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı tv dizileri filmleri

Hazal Adıyaman kilo kaç?

Hazal Adıyaman'ın kilosu 54 kilogramdır. Güzel oyuncu 2022’den beri Star TV’de yayınlanan Toprak ile Fidan isimli günlük dizisinde Fidan Karakterini canlandırmaktadır. Hazal Adıyaman’a Osman Aydın, Asuman Bora, Hilal Tüfekçi gibi isimlerin eşlik ettiği Toprak ile Fidan dizisi 21 Nisan tarihinde 100. Bölüm itibariyle final yapmaya hazırlanıyor. Toprak ile Fidan dizisinin yapımcıları dizide hikayenin bitmesi sebebiyle final kararı aldıklarını açıklamıştır.

Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri Nejat İşler aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim Nejat İşler oynadığı filmleri dizileri

Hazal Adıyaman aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı tv dizileri filmleri

Hazal Adıyaman oynadığı tv dizileri filmleri

 • 2013 - Muhteşem Yüzyıl - Gül Hatun
 • 2013 - Aşkın Bedeli - Melek
 • 2013 - Bir Yusuf Masalı - Yasemin
 • 2014 - Kiraz Mevsimi - Arzu
 • 2016 - Hanım Köylü - Gülgün
 • 2017 - Kalbimdeki Deniz - Ece Öztuna
 • 2018 - Bizim Hikaye - Derin Çilek
 • 2020 - Kuruluş Osman - Prenses Adelfa
 • 2021 - Arka Sokaklar - Deniz
 • 2021 - Uzak Şehrin Masalı - Fulya Eroğlu
 • 2022 - Yalnız Kurt - Kübra
 • 2022 - Bayram Havası - Sude Güldağı Yaman (TV Filmi)
 • 2022 - Toprak ile Fidan - Fidan

Ecem Erkek aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Ecem Erkek oynadığı filmleri ve tv dizileri Ecem Erkek aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Ecem Erkek oynadığı filmleri ve tv dizileri