Hedefim Sensin filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hedefim Sensin filmi nerede çekildi, Hedefim Sensin filmi hangi kanalda oynuyor, Hedefim Sensin filmi ne zaman çekildi, Hedefim Sensin filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Zekeriya Taştan rolü ile Ata Demirer, Hafize rolü ile Demet Akbağ, Leyla rolü ile Gonca Vuslateri, Yarım Hasan rolü ile İlker Aksum, Adnan rolü ile Tarık Ünlüoğlu ve Cavit rolü ile Erkan Can yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hakan Salınmış, Hande Dane, İştar Gökseven, Rıza Akın, Ayten Uncuoğlu, Zeynep Alkan, Deniz Gürzumar ve Aşkın Şenol rol alıyor.

Hedefim Sensin filminde, Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satmaktadır. Çok geveze bir adam olduğu için sürekli yanlış zamanlarda yanlış şeyler söyleyerek başına iş açar. En sonunda da yine çenesini tutamaması nedeniyle iki mafya grubu arasında büyük bir savaşa neden olur ve can güvenliğini sağlamak için İstanbul'u terk etmek zorunda kalır. Kendisine kalacak yer olarak Gökçeada'yı seçer. İlk defa ayak bastığı Gökçeada da sadece kendisinin değil, ada sakinlerinden Hafize, Leyla ve Yarım Hasan'ın da hayatı tamamıyla değişir. Hedefim Sensin filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, Gökçeada’da nerede çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde betfokus yer alıyor.

Mucize Aşk filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi konusu ne zaman çekildi? Mucize Aşk filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor gerçek hikayesi konusu ne zaman çekildi?

Hedefim Sensin filmi ne zaman çekildi?

Hedefim Sensin filmi 2018 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 30 Kasım 2018 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Ata Demirer ve Demet Akbağ’dan yine çok güldürecek bir Kuzey Ege komedisi olan ve 112 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor. Yapımcısı Necati Akpınar olan ve BKM Film tarafından çekilen yapımın senaryosunu, filmin aynı zamanda başrolünde olan Ata Demirer yazdı.

Hedefim Sensin filmi nerede çekildi?

Hedefim Sensin filmi Çanakkale Gökçeada’da çekildi. Filmin çekimlerinin ilk bölümü İstanbul’da yapıldı. Büyük bölümü ise İmroz adıyla da bilinen Gökçeada’da yapıldı. 1 saat 48 dakika süren film 14 hafta vizyonda kaldı. İlk hafta sonunda 403.158 kişi tarafından izlenen film, 5.425.929 TL gişe hasılatı elde etti. 14 haftanın sonunda 1.896.782 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 25.116.487 TL gişe hasılatı elde etti.

Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor konusu ne nerede çekildi kaç yılında çekildi? Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor konusu ne nerede çekildi kaç yılında çekildi?

Hedefim Sensin filmi konusu ne?

Hedefim Sensin filminin konusu İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam ediyor. Zekeriya Taştan, hayatını İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak kazanmaktadır. ‘Bülbülün çilesi dilindendir’ misali, Zekeriya da bir gün yanlış yerde, yanlış zamanda öter. Böylece İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. İlk defa ayak bastığı Gökçeada’da sadece Zekeriya’nın hayatı değişmekle kalmaz, Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın da hayatı da tamamıyla değişir; yani artık kaderin hedefinde kahramanlarımız vardır.

Hedefim Sensin filmi hangi kanalda oynuyor?

Hedefim Sensin filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 19 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de ve 22.30’da Star TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Hedefim Sensin filmi, mesleği çiğköftecilik olan Zekeriya'nın iki mafya arasında büyük bir husumete sebep olması ve mafya arasındaki çatışmanın akabinde adaya kaçmasıyla burada yaşadığı hem aşk hem de tehlike dolu macerayı konu ediniyor. Star TV kanalında popüler dizilerin yanı sıra en sevilen yerli ve yabancı film de izleyicilerle buluşmaya betfokus giriş devam ediyor.

Deliha filmi nerede çekildi hangi semtte hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu ne? Deliha filmi nerede çekildi hangi semtte hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu ne?

Hedefim Sensin filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Ata Demirer (Zekeriya Taştan)
 • Demet Akbağ (Hafize)
 • Gonca Vuslateri (Leyla)
 • İlker Aksum (Yarım Hasan)
 • Tarık Ünlüoğlu (Adnan)
 • Erkan Can (Cavit)
 • Hakan Salınmış (Temel Kaptan)
 • Hande Dane (Fatma)
 • İştar Gökseven (Aydın)
 • Rıza Akın (Yılmaz)
 • Ayten Uncuoğlu (Anne)
 • Zeynep Alkan (Merve)

Hedefim Sensin filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Deniz Gürzumar (Borazan İbo), Aşkın Şenol (Balıkçı Kahraman), Nedim Suri (Miço Sinan), Bilge Yenigül (Gülenay), Ali Akdal (Midyeci) ve Fatih Ayhan (Kudret).

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu