Heets, sigaranın zararlı etkilerinden kaçmak, ancak tütünün ve nikotinin verdiği keyfi yaşamak isteyenlere yönelik bir üründür. Yeni nesil elektronik sigaralarda kullanılan bu ürün, yanma olmadan kullanıcılara sigara buharı, tütün aroması ve nikotin sağlar.

Heets Nedir?

Heets, PMI tarafından geliştirilen IQOS cihazlarda kullanılan tütün çubuğudur. Uzunluğu 4 cm olan ve klasik bir sigara görünümüne sahip söz konusu ürünler, özel cihazlarda kullanılır. IQOS tarafından geliştirilen söz konusu ürünler, tütün çubuklarını yüksek sıcaklıklara kadar çıkarmakta ve yanma olmadan bunların kullanılmasını sağlamaktadır.

Heets sigara, klasik bir sigara deneyimi yaşamaya imkan verir. Ancak yanma olmadığından dolayı yanma kaynaklı zararlar ortadan kalkar. Dolayısıyla sigaranın zararlı etkilerinin yaklaşık olarak %95’inin etkisiz hale gelme olasılığı söz konusu olur.

heets kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Heets Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik sigara olarak nitelendirilen, ancak sahip olduğu özellikler ve kullanım şekli ile klasik elektronik sigaralardan çok daha sağlıklı ve çok daha keyifli olan tütün çubuklarının farklı türleri vardır. Kullanıcılar, kendi damak tatlarına göre farklı seçenekleri tercih edebilir.

IQOS ve tütün çubuklarının üreticisi olan PMI, aynı zamanda Marlboro gibi dünyada en fazla tercih edilen sigaraların da üreticisi. Geleneksel sigaralar ile tütün çubuklarında benzer özellikteki harmanlanmış tütünleri kullandığı bilinmektedir. Kullanıcılar, buradan hareketle istedikleri tadı ve aromayı rahat bir şekilde bulabilir.

Bu konuya ilişkin bir diğer husus ise Heets çubukları zararları ile ilgilidir. Bu çubuklar, normal sigaraya kıyasla yaklaşık olarak %95 daha sağlıklıdır. Ancak söz konusu durum, tamamen sağlıklı olduklarını göstermez. Sağlık açısından küçük de riskleri olduğunun dikkate alınması gerekir.

Daha detaylı bilgiler için https://buharkolik.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Heets Fiyatları Ne Kadar?

Heets fiyatları; 500 TL ile 1.100 TL arasında değişir. Tercih edilecek ürünün türüne, paket ve dal sayısına göre rakamlar farklılık gösterir. Buradaki rakamlar, 10 paketin aynı anda satıldığı ürünler için geçerlidir. Yani 200 adetlik kullanım için söz konusu rakamlar ödenir.

Bu ürünlerin satışının yapıldığı noktalar arasında da fiyat farklarının olduğu unutulmamalıdır. Araştırma yapılarak en uygun fiyatlar tespit edilebilir.