Hep Yek 2 filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hep Yek 2 filmi nerede çekildi, Hep Yek 2 filmi ne zaman çekildi, Hep Yek 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Hep Yek 2 filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Hep Yek filminin devam halkası olan Hep Yek 2’nin senaristliğini Orçun Benli, Bilal Kalyoncu ve Şükrü Üçpınar üstleniyor. Yönetmen koltuğuna ise Orçun Benli geçerken oyuncu kadrosunda Gökhan Yıkılkan, Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Tuna Orhan, Deniz Uğur, Ali Çatalbaş, Cenk Ertan gibi isimleri yer alıyor.

Hep Yek 2 filminde, Gürkan ile Altan, Cevat Bakır'ın eline feci düşüyor. Zira ilk filmde kendisini kazıklayan Şahin'i öldüren Cevat Bakır, Altan ile Gürkan'ı tek bir şartla affedecektir: Şahin'in cesedini bir an önce ortadan kaldırmaları gerekmektedir. Fakat bu işi fark edilmeden ve tereyağından kıl çeker gibi yapmak zorundadırlar. İki kafadar bu zorlu görevi elbette ki ellerine yüzlerine bulaştıracak, yine beladan belaya sürüklenecek ve peşlerine ülkenin en psikopat ve tehlikeli adamlarını takmayı başaracaklardır. Hep Yek 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde filbet yer alıyor.

Hep Yek filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Hep Yek filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Hep Yek 2 filmi ne zaman çekildi?

Hep Yek 2 filmi 2016 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 36 dakika süren film 5 hafta vizyonda kaldı. 372 bin 557 kişi tarafından sinemalarda izlenen yapım, toplam 4 milyon 282 bin 548 TL gişe hasılatı elde etti. Hep Yek filminin devam filmi olarak çekilen yapımın ayrıca Hep Yek 3 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir. Yapımcısı Bilal Kalyoncu olan filmin hikayesi de yine aynı isme ait. Filmin müziklerini Efe Kurttekin hazırladı.

Hep Yek 2 filmi konusu ne?

İlk filmde başlarına gelen olayların ardından Gürkan ve Altan, Cevat Bakır'ın onlara verdiği son bir işi yapmaları halinde affedileceklerdir. O da Şahin'in cesedini sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırmalarıdır. Ancak iki kafadar yine bir işi beceremeyecek, Cevat Bakır'ı, Necmi Baba'yı ve daha fazlasını peşlerine takmayı başaracaktır. Onları bu durumdan kurtarmaya çalışacak kişi ise Manyak Kerim olacaktır.

Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Hep Yek 2 filmi nerede çekildi?

Hep Yek 2 filmi İstanbul ve Kırklareli’nde çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Ayrıca Kırklareli Kıyıköy’de de çekimler yapılmıştır. Hep Yek 2, karakterlerinin maceralarını ilk filmin kaldığı yerden devam ettiriyor. Film izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Hep Yek 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Hep Yek 2 filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 23 Haziran Cuma günü saat 21.45’te ve 01.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kanal D ekranlarında Türk sinemasının en sevilen filmleri yayınlanmaya filbet giriş devam ediyor.

Görümce filmi nerede çekildi hangi avm’de çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Görümce filmi nerede çekildi hangi avm’de çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Hep Yek 2 filmi oyuncuları isimleri

 • Gökhan Yıkılkan - Gürkan
 • İnan Ulaş Torun - Altan
 • Gürkan Uygun - Cevat Bakır
 • Nihan Balyalı - Leyla
 • Deniz Uğur - Aslı
 • Erdağ Yenel - Bahri
 • Coşkun Göğen - Coşkun Ana
 • Tuna Orhan - Necmi
 • Cenk Ertan - Kedi Arif
 • Mehmet Ali Kaptanlar - Kenan
 • Ali Çatalbaş - Manyak Kerim
 • Ali Keçeli - Ruhi
 • Sefa Zengin - İmam
 • Ali Düşenkalkar - Başrahip August
 • Zafer Atli - Sıtkı

Gürkan Uygun aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Gürkan Uygun aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri