Her Gönülde Bir Aslan Yatar filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Her Gönülde Bir Aslan Yatar nerede çekildi, Her Gönülde Bir Aslan Yatar kaç yılında çekildi, Her Gönülde Bir Aslan Yatar oyuncuları isimleri, Her Gönülde Bir Aslan Yatar hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Bekçi Zeynel rolü ile Zeki Alasya, Danyal rolü ile Metin Akpınar, Dr. Şükran rolü ile Selma Güneri ve Nermin rolü ile Perran Kutman paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hulusi Kentmen, Ali Şen, Ekrem Dümer, Gülten Ceylan, Baki Tamer, Süheyl Eğriboz, Hakkı Kıvanç, Feridun Çölgeçen ve Renan Fosforoğlu rol alıyor. Filmde, Zeynel polis olmak isteyen bir bekçidir. Danyal ise fabrikada çalışmaktadır. Zeynel ve Danyal'ın ilkokul diplomasına ihtiyacı vardır. Zeynel, Danyal için yaptığı fedakarlık sonucu polis olamaz. Mahalleli ise Zeynel'in polis olmayı hak ettiğini göstermek için elinden geleni yapmaktadır. Her Gönülde Bir Aslan Yatar filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Hasip ile Nasip filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor Hasip ile Nasip filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor

Her Gönülde Bir Aslan Yatar kaç yılında çekildi?

Her Gönülde Bir Aslan Yatar filmi 1976 yılında çekildi. Birbirine destek olan iki arkadaşın hikâyesinin anlatıldığı, dram ve komedi türlerinde çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Osman Fahir Seden oturuyor. Yapımcısı Hürrem Erman olan filmin senaryosunu Ahmet Üstel yazdı. 89 dakika süren filmin müziklerini ise usta müzisyen Cahit Berkay hazırladı.

Her Gönülde Bir Aslan Yatar nerede çekildi?

Her Gönülde Bir Aslan Yatar filmi İstanbul’un Fatih ilçesinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde ve çevresinde yapılmıştır. Biri polis olmak isteyen diğeri ise ehliyet almak isteyen iki arkadaşın amaçlarına ulaşmak için verdikleri mücadeleyi ve başlarına gelen komik olayları anlatan yapım Erman Film tarafından çekilmiştir. Film Yeni Stüdyo tarafından gösterime hazır hale getirilmiş ve seslendirilmiştir.

Her Gönülde Bir Aslan Yatar hangi kanalda oynuyor?

Her Gönülde Bir Aslan Yatar filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 15 Temmuz Cumartesi günü saat 16.15’te Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde Selma Güneri’yi Nevin Akkaya, Süheyl Eğriboz’u Macit Flordun, Gülten Ceylan’ı Ayşin Atav, Ali Şen’i Rıza Tüzün ve Hulusi Kentmen’i Haldun Ergüvenç seslendirmiştir. Show TV ekranlarında en popüler Türk filmleri yayınlanmaya galabet giriş devam ediyor.

Köyden İndim Şehire filmi nerede çekilmiştir hangi köyde kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Köyden İndim Şehire filmi nerede çekilmiştir hangi köyde kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Her Gönülde Bir Aslan Yatar oyuncuları isimleri

 • Zeki Alasya (Bekçi Zeynel)
 • Metin Akpınar (Danyal)
 • Selma Güneri (Dr. Şükran)
 • Perran Kutman (Nermin)
 • Hulusi Kentmen (Komiser Hulusi)
 • Ali Şen (Fırıncı)
 • Ekrem Dümer (Müdür Muavini)
 • Gülten Ceylan (Öğretmen Necla)
 • Baki Tamer (Emniyet Amiri)
 • Süheyl Eğriboz (Çete Reisi)
 • Hakkı Kıvanç (Kahveci Hakkı)
 • Feridun Çölgeçen (Okul Müdürü)
 • Renan Fosforoğlu (Hayri)
 • Osman Çağlar (Hırsız)
 • Mehmet Emre (Hasan)
 • Sabahat Işık (Zehra)

Her Gönülde Bir Aslan Yatar filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Coşkun Göğen (Hasan'ı Tehdit Eden Adam), Memduh Ünsal (Komiser Yardımcısı), Muadelet Tibet (Tefeci Mualla), Tevfik Şen (Çete Mensubu), Orhan Aydınbaş (Sahte Soyguncu), İbrahim Uğurlu (Hırsız), Nermin Özses (Mahalleli), Cevdet Arıkan (Mahalleli), Yusuf Çetin (Kaçakçı), Ahmet Karaca (Gerçek Soyguncu), Kudret Karadağ (Osman), Osman F. Seden (Zeynel'in Karşısına Çıkan Adam), Yusuf Çağatay (Taksici), Ayten Koçak (Hemşire), Çetin Tolbas (Polis), Sabahat İzgü (Mahalleli) ve Bahri Ateş (İmam).

Petrol Kralları filmi kaç yılında çekildi ne zaman hangi yıl nerede çekildi hangi ilçede semtte çekildi? Petrol Kralları filmi kaç yılında çekildi ne zaman hangi yıl nerede çekildi hangi ilçede semtte çekildi?