Her Şey Aşktan filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Her Şey Aşktan filmi nerede çekildi, Her Şey Aşktan filmi ne zaman çekildi, Her Şey Aşktan filmi hangi kanalda oynuyor, Her Şey Aşktan filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve Mithat Can Özer´i buluşturan Her Şey Aşktan'ın yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu oturuyor. Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği filmde Özcan Deniz de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Filmde, Pelin, bir mağazada kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalışan ve evlilik arifesindeki genç bir kadındır. 3 yıldır beraber olduğu sevgilisi İlker'i hayatının aşkı olarak görmektedir ve çok masrafa girmesine rağmen yoğun bir evlilik hazırlığının ortasındadır. Tüm bu koşturmaca içerisinde nikaha sadece 10 gün kala İlker'i beraber yaşayacakları evde bir kadınla basar. Aldatılmış olmayı hiçbir şekilde gururuna yediremeyen genç kadın, İlker'in özürlerini kabul etmez; ayrılık acısını atlamak için en yakın dostlarıyla onlarca şey dener. Tam da aynı günlerde baterist Burak karşısına çıkar. Her Şey Aşktan filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde rilabet yer alıyor.

Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri

Her Şey Aşktan filmi ne zaman çekildi?

Her Şey Aşktan filmi 2015 yılında çekildi. Romantik komedi türünde çekilen yapım 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girdi. 9 hafta vizyonda kalan film 354.885 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 4.009.258 TL gişe hasılatı elde etti. Yapımcıları Özcan Deniz ve Şükrü Avşar olan, Warner Bros. Turkey, Avşar Film ve DNZ Film tarafından çekilen filmin senaryosunu Andaç Haznedaroğlu yazdı. 135 dakika süren filmin müziklerini Mithat Can Özer hazırladı.

Her Şey Aşktan filmi nerede çekildi?

Her Şey Aşktan filmi İstanbul Bebek’te çekilmiştir. Filmin çekimleri için İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Filmde, mağazada kasiyer olarak çalışan Pelin, 3 yıldır ilişki yaşadığı İlker ile evlenme planları yapar. Evlilik hazırlıkları yaparken nikâha günler kala sevgilisini evinde bir kadınla yakalar. Aldatılmayı bir türlü kabullenemez ve olaylar gelişir.

Her Şey Aşktan filmi hangi kanalda oynuyor?

Her Şey Aşktan filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 24 Haziran Cumartesi günü saat 23.00’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Star TV ekranlarında en sevilen filmler yayınlanmaya rilabet giriş devam ediyor.

Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Her Şey Aşktan filmi oyuncuları isimleri

 • Hande Doğandemir - Pelin
 • Şükrü Özyıldız - Burak
 • Mithat Can Özer - İlker
 • Özcan Deniz
 • Hakan Meriçliler
 • Bala Atabek
 • Lale Başar
 • Dilşad Şimşek
 • Öznur Serçeler
 • Evrim Doğan
 • Sertaç Akkaya
 • Hakkı Ergök

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat