Her Şey Dahil filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Her Şey Dahil filmi nerede çekildi, Her Şey Dahil filmi ne zaman çekildi, Her Şey Dahil filmi oyuncuları isimleri nedir, Her Şey Dahil filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Gürgen Öz, Hakan Bilgin, Gonca Vuslateri, Tuncay Beyazıt, Aslı Bankoğlu, Kaan Yılmaz, Gülnihal Demir, Yağmur Ün, Rüya Coriç ve Gökhan Tevek rol alıyor. Filmde, dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşan kardeşler, ödenmesi gereken son iki taksiti denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar veriyor. Kardeşler bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet ediyor. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışıyor. Her Şey Dahil filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betosfer yer alıyor.

Celal ile Ceren filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Celal ile Ceren filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?

Her Şey Dahil filmi ne zaman çekildi?

Her Şey Dahil filmi 2021 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 9 Aralık 2022 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 1 saat 41 dakika süren film 2 hafta vizyonda kaldı. Sinemalarda 9 bin 988 kişi tarafından izlenen film, toplam 679 bin 630 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmenliğini Hakan Eser üstlenirken senaryoda Şeyda Delibaşı ve Hakan Eser’in imzası var.

Her Şey Dahil filmi konusu ne?

Her Şey Dahil filminde, Faruk, Ayhan ve Kasım, Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeştir. Birlikte yaşayan üç kardeş, dedelerinden kalan miras sayesinde bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşmışlardır. Kalan son iki taksiti ödemeye çalışan Faruk, Ayhan ve Kasım, sonrasında koyda bir tatil köyü açmayı planlar. Kardeşler tatil köyünü açmak için çabalarlarken Faruk, açılışa tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de çağırır. Müşteriler, kendilerine vaat edilen tatilin hayaliyle koya geldiklerinde beklenmedik bir manzara ile karşılaşırlar ve ortalık karışır.

Her Şey Aşktan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Her Şey Aşktan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Her Şey Dahil filmi nerede çekildi?

Her Şey Dahil filmi Muğla’nın Datça ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için, Türkiye’nin en popüler turizm merkezlerinden biri olan Datça’da çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Datça’nın farklı noktalarında yapılan çekimlerin ardından film sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Gişede beklediği ilgiyi göremeyen film televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin müziklerini Saki Çimen hazırladı. Sacro Film tarafından çekilen filmin yapımcısı ise Metin Özcan’dır.

Her Şey Dahil filmi hangi kanalda oynuyor?

Her Şey Dahil filmi Kanal D kanalında oynuyor. Eğlenceli film 27 Haziran Salı günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.15’te Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kanal D ekranlarında en sevilen filmler yayınlanmaya betosfer giriş devam ediyor.

Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri

Her Şey Dahil filmi oyuncuları isimleri

  • Gürgen Öz
  • Hakan Bilgin
  • Gonca Vuslateri
  • Tuncay Beyazıt
  • Aslı Bankoğlu
  • Kaan Yılmaz
  • Gülnihal Demir
  • Yağmur Ün
  • Rüya Coriç
  • Gökhan Tevek

Hep Yek 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hep Yek 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri