Hilal Anay’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Hilal Anay aslen nereli, Hilal Anay boyu kaç, Hilal Anay burcu ne, Hilal Anay evli mi, Hilal Anay oynadığı diziler filmler, Hilal Anay burnu estetik mi? sorularının yanıtları araştırılıyor. Esaret dizisinin başarılı oyuncularından olan Hilal Anay dizi ve sinema oyuncusudur. Aynı zamanda yirmi iki binden fazla takipçisi olan popüler bir sosyal medya fenomenidir.

Sosyal medya hesaplarından sık sık fotoğraf ve video paylaşan genç oyuncu Hilal Anay güzelliği ve tarzı ile çok beğenilmektedir. Kariyerine 2019 yılında başlamıştır. Hilal Anay kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, sevgilisi kim, hangi burç, estetikli mi, hangi dizilerde oynadı ve Hilal Anay programı nedir sorularının yanıtları ve Hilal Anay’ın yaşamına dair merak edilenler haberimizde sakibet yer alıyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Hilal Anay aslen nereli?

Hilal Anay aslen Tokat Turhallıdır. İstanbul’da doğup büyüyen genç oyuncu liseyi Toros Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde okumuştur.

hilal anay aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne evli mi sevgilisi kim burnu estetik mi oynadığı diziler filmler

Hilal Anay boyu kaç?

Hilal Anay'ın boyu 1,65 cm’dir. Üniversite lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Üniversitede okuduğu bölüm bilinmemektedir ama çocukluk yaşlarından itibaren oyuncu olmak istediği için okuduğu bölüm üzerine çalışmamıştır.

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Hilal Anay burcu ne?

Hilal Anay'ın burcu Yengeçtir. Hilal Anay 30 Haziran 2000 tarihinde doğmuştur. 23 yaşındaki Anay, oyuncu olmadan önce sosyal medya platformlarından çektiği videolar ile tanınmaya başlamıştır. Daha sonra Tunay Menajerlik ile anlaşarak oyunculuk eğitimleri almıştır.

hilal anay aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne evli mi sevgilisi kim burnu estetik mi oynadığı diziler filmler

Hilal Anay evli mi?

Hilal Anay evli değildir. Sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. İlk oyunculuk deneyimi, 2019 yılında “Marid” sinema filmi ile olmuştur. Yine 2019 yılında Yemin dizisinde oynamıştır sakibet giriş ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Hilal Anay burnu estetik mi?

Hilal Anay'ın burnu estetiktir. 2022 yılından beri Kanal 7’nin günlük dizisi Esaret’te Meryem karakterine hayat vermektedir. Yemin dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Melahat Abbasova, Cenk Torun ve Mahassine Merabet gibi isimler de yer almaktadır.

hilal anay aslen nereli kimdir boyu kaç burcu ne evli mi sevgilisi kim burnu estetik mi oynadığı diziler filmler

Hilal Anay oynadığı diziler filmler

  • 2022 - Esaret - Meryem
  • 2020 - Geçerken Uğradım - Sinema Filmi
  • 2019 – Yemin – Gülsüm - TV Dizisi
  • 2019 - Marid - Sinema Filmi

Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir? Kanal 7 Esaret dizisi hangi gün oynuyor nerede çekiliyor oyuncuları isimleri Hira kimdir?