Orijinal adı Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw  olan Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw nerede çekildi, Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw ne zaman çekildi, Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi kanalda oynuyor, Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw oyuncuları isimleri nedir, Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw gişe hasılatı nedir, Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi platformda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby ve Helen Mirren rol alıyor. Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, insanlığı tehlikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu ediyor.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filminde, Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıyadır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine neden olabilecek olan biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlikeye sokan Brixton'ı yenmek zorunda olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile kanunları hiçe sayan Shaw’un güçlerini birleştirip, birlikte mücadele etmekten başka şansı yoktur. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi gişe hasılatı nedir, hangi platformda oynuyor hangi kanalda, konusu ne, kaç yılında çekildi ne zaman, oyuncu kadrosu karakterleri kim, çekildiği yer, hangi ülkede çekildi sorularının yanıtları haberimizde betbaba yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 8 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw ne zaman çekildi?

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi 2019 yılında çekildi. Aksiyon ve macera türlerinde çekilen film 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girdi. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir. Yapımcıları Dwayne Johnson, Jason Statham, Chris Morgan ve Hiram Garcia olan filmin müziklerini Tyler Bates hazırladı.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw gişe hasılatı nedir?

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmini gişe hasılatı dünya çapında 760 milyon dolardır. 200 milyon dolar bütçe ile çekilen film tüm dünyada toplam 760 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Ülkemizde de vizyona giren ve 12 hafta vizyonda kalan film, 1 milyon 446 bin 121 kişi tarafından sinemalarda izlenmiş ve toplam 26 milyon 353 bin 284 TL hasılat elde etmiştir. Seven Bucks Productions ve Chris Morgan Productions tarafından çekilen film 133 dakika sürüyor.

Yenilmezler filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kadrosu karakterleri isimleri Yenilmezler filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kadrosu karakterleri isimleri

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw nerede çekildi?

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi İngiltere, İskoçya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çekildi. Filmin çekimleri için Londra, North Yorkshire, Surrey, Hampshire ve Hawaii’de çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Kanunsuz bir kaçak olan Deckard Shaw, sadık kanun adamı Luke Hobbs'a suikast girişiminde bulunduğu için hapse girmiştir. Sonrasında bir görev üstlenirler. Brixton Lore denilen kötü adamı durdurmak için takım olurlar bunu kabul etmeleri başlarına bela açsa bile birbirlerine saygı duyarlar.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi kanalda oynuyor?

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi Kanal D kanalında oynuyor. Hızlı ve Öfkeli serisinin en popüler yapımlarından birine dönüşen film 26 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Kanal D ekranlarında aksiyon tutkunları ile buluşacak.

IP Man Son Dövüş filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri IP Man Son Dövüş filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw hangi platformda oynuyor?

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi Apple TV+ platformunda oynuyor. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın üstlendiği filmde “The Crown” dizisinin Prenses Margaret’ı Vanessa Kirby, Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir M16 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımızı çıkıyor. Yönetmen koltuğuna ise “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch'in oturduğu filmin senaryosunu Chris Morgan kaleme alıyor. Hızlı ve Öfkeli serisi yeni yapımlarla izleyicilerle buluşmaya betbaba giriş devam ediyor.

Duyguların Rengi filmi ne zaman çekildi konusu gerçek mi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Duyguların Rengi filmi ne zaman çekildi konusu gerçek mi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw oyuncuları isimleri

  • Dwayne Johnson - Luke Hobbs
  • Jason Statham - Deckard Shaw
  • Idris Elba - Brixton Lore
  • Vanessa Kirby - Hattie Shaw
  • Eiza González - Margarita
  • Helen Mirren - Magdalene Shaw
  • Roman Reigns - Mateo Hobbs

The Gentlemen Centilmen filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu ne? The Gentlemen Centilmen filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu ne?