Ekranların yeni yapımlarından olan Hudutsuz Sevda dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve ezber bozan hikayesi ile dikkat çeken yapımın çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor, Hudutsuz Sevda dizisi yeni bölüm ne zaman, Hudutsuz Sevda dizisi hangi gün oynuyor, Hudutsuz Sevda dizisi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Halil İbrahim Karasu rolü ile Deniz Can Aktaş, Zeynep Leto rolü ile Miray Daner, Rızvan Leto rolü ile Burak Sergen, Fikret Leto rolü ile Burak Sevinç, Asiye rolü ile Esra Dermancıoğlu ve Nedime rolü ile Asuman Dabak rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak, Hülya Şen, Taner Turan, Özgür Emre Yıldırım, Alp Akar, Taha Bora Elkoca ve Yaren Yapıcı yer alıyor. Dizide, Halil İbrahim’in babası kan davası sebebiyle öldürülüyor. Halil İbrahim de İstanbul’a gönderiliyor. 20 yıl geçmesinin ardından memleketine geri dönen İbrahim, sevdiği kız ile evlenmek için hazırlıklara başlıyor. Her şey alt üst oluyor ve Halil İbrahim bir intikam yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculukta karşısına Leto ailesinden Zeynep çıkıyor ve her şey değişiyor. Hudutsuz Sevda dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü hangi gün ne zaman saat kaçta başlıyor, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde betibom yer alıyor.

Burak Sergen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Burak Sergen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Hudutsuz Sevda dizisi hangi gün oynuyor?

Hudutsuz Sevda dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Bahadır Özdener, Berna Aruz ve Haydar Şişman yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor.

Hudutsuz Sevda dizisi yeni bölüm ne zaman?

Hudutsuz Sevda dizisi yeni bölüm Perşembe günü yayınlanıyor. Perşembe akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelen dizi, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Dizinin müziklerini Cem Tuncer ve Ercüment Orkut hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 21 Eylül’de yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü.

Farah Zeynep Abdullah aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Farah Zeynep Abdullah aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Hudutsuz Sevda dizisi hangi kanalda oynuyor?

Hudutsuz Sevda dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi Fox TV ekranlarında Perşembe günleri saat 20.00’de ekranlara geliyor. Dizide, küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri dönüyor. Burada sevdiği kız Yasemin ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in çıkması ile tamamen değişiyor.

Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor?

Hudutsuz Sevda dizisi İstanbul ve Artvin’de çekiliyor. Dizinin çekimlerinin bir bölümü Artvin’de yapılırken, bir bölümü ise İstanbul’da çekilmektedir. Artvin’in farklı bölgeleri, ilçeleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak dizinin çekimlerine devam ediliyor. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında da çekimler yapılıyor. Yapımcısı Fatih Aksoy, Merve Girgin Aytekin ve Direnç Aksoy Sidar olan olan dizi Medyapım tarafından betibom giriş çekilmektedir.

Simay Barlas aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Simay Barlas aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Deniz Can Aktaş - Halil İbrahim Karasu
 • Miray Daner - Zeynep Leto
 • Esra Dermancıoğlu - Asiye
 • Burak Sergen - Rızvan Leto
 • Burak Sevinç - Fikret Leto
 • Asuman Dabak - Nedime
 • Çağla Irmak - Edanur
 • Hülya Gülşen Irmak - Sakine
 • Hülya Şen - Zuhal
 • Taner Turan - Nesim
 • Özgür Emre Yıldırım - Levent
 • Alp Akar - Tuncay Leto
 • Taha Bora Elkoca - Tamer Leto
 • Yaren Yapıcı - Leyla Leto
 • Cansın Şenel - Sema
 • Canan Atalay - Ayşe Leto

Hudutsuz Sevda dizisinin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Tevfik Erman Kutlu – Şota, Mazhar Alican Uğur – Osman, Enes Külahçı – Temel, Emre Bulut – Turan, Haydar Şişman – Derviş, Özlem Başkaya – Fatma, Berkay Akın – Muzaffer, Sinem Yener Ekşioğlu – Merve, İhsan İlhan – Yusuf, Emir Çiçek – Reşit, Merve Honca – Elif ve Mehmet Korhan Fırat – Oğuz.

Hazal Subaşı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Hazal Subaşı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri