Hülya Koçyiğit Firar filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Hülya Koçyiğit Firar filmi nerede çekildi, Hülya Koçyiğit Firar filmi kaç yılında çekildi, Hülya Koçyiğit Firar filmi oyuncuları isimleri, Hülya Koçyiğit Firar filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Osman Şahin'in öyküsünden beyaz perdeye aktarılan Firar filmin oyuncu kadrosunda Ayşe Sarıca rolü ile Hülya Koçyiğit, topal gardiyan Mahmut rolü ile Talat Bulut, madenci rolü ile Metin Çekmez, Yaşar rolü ile Haldun Ergüvenç, Asuman rolü ile Asuman Arsan ve Meral rolü ile Meral Çetinkaya rol alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Pınar Avşar, Melda Arat, Hayrettin Aslan, Eva Bender ve Akif Kilman yer alıyor. Firar filminde, Ayşe, Yaşar adında evli bir adamla yaşadığı ilişkiden iki çocuk sahibidir. Yaşar, karısından boşanarak Ayşe’yle evleneceğine dair söz verse de sözünde durmaz. Sonunda Ayşe, kendisini oyladığını düşündüğü Yaşar’ı öldürerek hapse girer. Hapse girince çocuklarından ayrılmak zorunda kalır. Bu sırada göreve yeni başlayan gardiyan Mahmut, Ayşe’ye çocuklarıyla ilgili haberler getirir. Zamanla Mahmut, Ayşe’ye âşık olur. Ancak Ayşe, Mahmut’un ona olan ilgisini firar etmek için kullanacaktır. Hülya Koçyiğit Firar filminin çekildiği cezaevi nerede çekilmiştir, çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde sahibet yer alıyor.

Sensiz Yaşayamam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Sensiz Yaşayamam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Hülya Koçyiğit Firar filmi kaç yılında çekildi?

Hülya Koçyiğit Firar filmi 1984 yılında çekildi. Film 21 Ocak 1985 tarihinde gösterime girdi. Osman Şahin'in bir öyküsünün uyarlaması olan ve sevgilisini öldürüp hapse giren bir kadının hikâyesinin anlatıldığı filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda uyarlama senaryosunu da yazan Şerif Gören oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Erdoğan Tünaş oldu. Yapımcısı Selim Soydan olan filmin müziklerini Yeni Türkü hazırladı. Gülşah Film tarafından çekilen yapım 84 dakika sürüyor.

Hülya Koçyiğit Firar filmi konusu ne?

Hülya Koçyiğit Firar filminde Ayşe, bir adam ile birlikte yaşıyordur. Ancak adam Ayşe'ye nikah kıymak istemez. Ayşe'nin ise bu durumda tek bir seçeneği kalacaktır: Onu öldürmek. Hapishaneye giren genç kadın, oradan kurtulmak için topal bir gardiyanla ilişki kurmaya çalışır. Ayşe'yi, çocuklarına yeniden kavuşma isteği konusunda hapishane bile tutamayacaktır. Ancak genç kadın gittiği her yerde kadınlığını kullanmak zorunda kalır ve önünde sonunda yine hapishaneye düşer.

Gazap Rüzgarı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne? Gazap Rüzgarı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne?

Hülya Koçyiğit Firar filmi nerede çekildi?

Hülya Koçyiğit Firar filmi İstanbul, Sinop ve Nevşehir’de çekildi. Filmin cezaevi çekimleri Tarihi Sinop Cezaevi’nde yapıldı. Nevşehir Kapadokya bölgesinde de çekimlerin bir bölümü yapıldı. Ayrıca İstanbul’da da çekimler yapılmıştır. Filmin çekimleri için birçok farklı şehirde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmış ve gösterime giren film büyük ilgi görmüştür. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Yeşilçam hayranları ile buluşmaya devam etmektedir.

Hülya Koçyiğit Firar filmi hangi kanalda oynuyor?

Hülya Koçyiğit Firar filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 25 Haziran Pazar günü saat 10.00’da ve aynı günün akşamı saat 19.00’da 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. 1985 yılında düzenlenen 7. Siyad Türk Sineması Ödülleri’nde En İyi 3. Film ödülünü alan yapımda, Ayşe isimli iki çocuk sahibi genç bir kadının hikayesi ekranlara geliyor. Filmde Metin Çekmez’i Zekai Müftüoğlu, Tuncer Sevi’yi Erdal Özyağcılar, Asuman Arsan’ı ise Alev Koral seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında en popüler Yeşilçam filmleri her gün yayınlanmaya sahibet giriş devam ediyor.

Bir Kadın filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Bir Kadın filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?

Hülya Koçyiğit Firar filmi oyuncuları isimleri

 • Hülya Koçyiğit (Ayşe Sarıca)
 • Talat Bulut (Topal Gardiyan Mahmut)
 • Metin Çekmez (Madenci)
 • Haldun Ergüvenç (Yaşar)
 • Asuman Arsan (Asuman)
 • Meral Çetinkaya (Meral)
 • Pınar Avşar
 • Melda Arat
 • Hayrettin Aslan
 • Tuncer Sevi (Rıza)
 • Ahmet Açan (Ustabaşı)
 • İhsan Gedik (Gardiyan)

Hülya Koçyiğit Firar filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Eva Bender, Akif Kilman, Viveka Kangas, Hale Akınlı, Hülya Özgür, Seda Tüfekçi, Fikret Fırtına (Mahkum Fikret), Meral Kurtuluş (Mahkum) ve Ahmet Fırat (Doktor).

Gülşah Küçük Anne filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri Gülşah kim ne zaman çekildi konusu Gülşah Küçük Anne filmi nerede çekildi oyuncuları isimleri Gülşah kim ne zaman çekildi konusu