İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Cumhuriyetinin yüzüncü yılı için İzmir İl Boks Temsilcisi Oktay Çiçek’in organize ettiği uluslararası boks turnuvası organizasyonu çerçevesinde İzmir'in gözde tatil beldesi Çeşme'de gerçekleştirilen uluslararası boks etkinliklerine katılmak üzere, Türkiye Boks Federasyonu'nun davetlisi olarak bölgeye ayak bastı.

Gündüz’ü, şehir sınırında samimi bir şekilde karşılayan ve gece boyu yanında olan yakın dostları, Gündüz'e sıcak bir hoş geldin demek için orada bulunuyorlardı. Renkli konvoyla Çeşme sokaklarında ilerlerken, Gündüz kendisine gösterilen sıcak ilgiden dolayı içtenlikle mutlu olduğunu dile getirdi. Mücadelelerin heyecanı içinde, düzenlenen törende bir plaketle ödüllendirilen İbrahim Murat Gündüz, bu anlamlı hediyeyi ve onurunu Türkiye Boks Federasyonuna teşekkür ederek kabul etti.

ibrahim murat gündüz

Etkinlik sonrasında İbrahim Murat Gündüz, İzmir'de onu ilk karşılayan ve kendisini asla yalnız bırakmayan, kucaklayan eski dostları Nazım Ersungur ile Seferihisar'lı Bitlis asıllı Cüneyt Mede ve Özcan Mede, ayrıca İzmir'in tanınmış isimleri Fikri Yılmaz ve Sadık Öztürk'e şükranlarını sundu. Gündüz, dostluklarına ve birlikteliklerine vurgu yaparak, "Aradaki bu güzel dostluk bağı hiç bitmesin, sonsuza dek güçlü kalsın," diye dostane bir mesaj paylaştı.

Hatırlanacağı üzere İbrahim Murat Gündüz, geçtiğimiz hafta İstanbul'da düzenlenen bir diğer prestijli organizasyonda 'Yılın Spor Elçisi' unvanını almıştı.

https://www.instagram.com/p/C0GrA2ZoAT5/