İzmir, Çeşme, Manisa, İstanbul ve Türkiye’nin dört bir yanında inşaat, emlak, avm işletmeciliği gibi konularda faaliyet gösteren Novada Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü olan İzmir’in hayırseverliği ile tanınmış işadamı Erkan Çelik ile sporcuların abisi olarak bilinen Adanalı ünlü işadamı İbrahim Murat Gündüz Sports TV ekranlarında yayınlanan İstanbul’da Ataşehir’de düzenlenen ‘Golden Gloves Awards’ ödül gecesi organizasyonunun ana sponsoru oldular.

Spora ve sporcuya verdikleri destek ile tanınan İbrahim Murat Gündüz ve Erkan Çelik bu tür spora katkıda bulunan organizasyonlara maddi olarak desteklerini her zaman sürdüreceklerini belirttiler.

Gecenin yapımcısı ve bu muhteşem organizasyonun mimarı olan ünlü sunucu Tarık Sayın tarafından düzenlenen ödül gecesi bjj, mma, muaythai, kickboks sporlarının en iyi antrenörleri, sporcuları ve destekçilerini bir araya getirdi.

İbrahim Murat Gündüz, Novada Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Erkan Çelik ile Novada Şirketler Grubunun Finans Ceo’su Onur Yalın’ın destekleri ile bu muhteşem ödül gecesine Gürcistan vatandaşı Dünyaca ünlü UFC dövüşçüsü Roman Dolidze’nin özel uçakla getirtilmesi Türkiye ve Dünya’da büyük ses getirdi.

Ünlü UFC şampiyonu Roman Dolidze dostu olan, abim diyerek hitap ettiği İbrahim Murat Gündüz’e, Erkan Çelik’e ve maddi desteklerini esirgemeyen Novada Şirketler Grubu’na bu muhteşem organizasyonun sponsoru oldukları için çok teşekkür etti.

Erkan Çelik ismini İzmirliler Demokrat Parti İzmir Narlıdere İlçe Başkanı olmasından dolayı ve İzmir’de etkili bir siyasetçi olmasından dolayı yakinen tanımaktadırlar.

Tecrübeli siyasetçi Erkan Çelik bu muhteşem gecede Spora en çok destek veren ceo ödülünü alırken Adanalı iş insanı İbrahim Murat Gündüz ise yılın spor elçisi ödülünü almaya layık görüldü.

İbrahim Murat Gündüz’ün çok iyi olan yurtdışı bağlantıları ile bu muhteşem ödül gecesine Gürcü MMA dövüşçüsü ‘she wolf’ lakaplı Liana Jojua ile antrenörü Umut Tekin beraber iştirak ederek ödül aldılar.

https://www.sondakikaizmir.com/ibrahim-murat-gunduz-izmirde-dostlarini-ziyaret-etti/amp

https://www.sondakikaizmir.com/spor-sevdalisi-isadami-ibrahim-murat-gunduz-izmirde-profesyonel-kickboks-organizasyonuna-gitti/amp

https://www.sondakikaizmir.com/spor-sevdalisi-isadami-ibrahim-murat-gunduz-izmirde-profesyonel-kickboks-organizasyonuna-gitti/amp

https://www.sondakikaizmir.com/turkiye-boks-camiasindan-ibrahim-murat-gunduzun-yakin-dostu-ozturk-keskine-destek/amp

https://www.sondakikaizmir.com/ibrahim-murat-gunduz-izmirde-berkan-gunerliyi-ziyaret-etti/amp