İlk Öpücük filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. İlk Öpücük filmi nerede çekildi, İlk Öpücük filmi çekildiği kafe nerede, İlk Öpücük filmi oyuncuları isimleri nedir, İlk Öpücük filmi konusu ne, İlk Öpücük filmi ne zaman çekildi sorularının yanıtları merak ediliyor. Murat Yıldırım ile Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı İlk Öpücük filmi, her gün hafızasını kaybeden Bahar karakteriyle, onu her gün kendine aşık etmeye çalışan Hakan’ın hikâyesini anlatıyor.

İlk Öpücük filminin oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Özge Gürel, Cezmi Baskın, Beyti Engin, Hayrettin Karaoğuz, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman ve Erol Aksoy rol alıyor. Komedi ve aşk türlerinde çekilen yapım, 2004 ABD yapımı sinema filmi 50 First Dates adlı filmden uyarlanmıştır.

İlk Öpücük filminin yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturuyor. Yapımcısı Şebnem Aşkın olan filmin 50 İlk Öpücük’ten (George Wing) uyarlama senaryosunu Çağlar Yurt yazdı. Filmin müziklerini Yıldıray Gürgen hazırladı. İlk Öpücük filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi kafede çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi ve kaç yılında çekildi hangi yıl soruları ile filme dair merak edilen soruların yanıtları misliwin ortaya çıktı.

Murat Yıldırım aslen nereli eşi kimdir burcu ne Murat Yıldırım oynadığı filmleri ve tv dizileri Murat Yıldırım aslen nereli eşi kimdir burcu ne Murat Yıldırım oynadığı filmleri ve tv dizileri

İlk Öpücük filmi ne zaman çekildi?

İlk Öpücük filmi 2017 yılında çekildi. Eğlenceli film 20 Ekim 2017 tarihinde vizyona girdi. Vizyonda 3 hafta kalan film 107 bin 615 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 1 milyon 251 bin 695 TL gişe hasılatı elde etti.

İlk Öpücük filmi konusu ne?

İlk Öpücük filminde, geçirdiği bir kaza nedeniyle hafıza sorunları yaşayan ve her güne 2 yıl öncesinden başlayan Bahar, babası ve abisinin büyük özverileri sayesinde hayatına hep aynı 24 saati yaşayarak devam ediyor. Hakan, Bahar'ı görür görmez âşık oluyor. ancak genç kadının durumunu öğrenince, ona kendini her gün yeniden sevdirebilmek için aynı özverili yaşamı kabul etmek zorunda kalıyor.

İlk Öpücük filmi nerede çekildi?

İlk Öpücük filmi Bursa’da çekildi. Filmin çekimleri için Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Gölyazı ve Tirelye beldelerinde çekim setleri kuruldu. Filmin çekimleri Gölyazı ve Tirelye ile çevresinde yapılmıştır. Film 114 dakika misliwin giriş sürüyor.

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

İlk Öpücük filmi oyuncuları isimleri

  • Murat Yıldırım - Hakan Taşyapar (Veteriner)
  • Özge Gürel – Bahar (Öğretmen)
  • Cezmi Baskın - Şehmuz  
  • Beyti Engin - Muzaffer
  • Hayrettin Karaoğuz - Necati
  • Sadi Celil Cengiz - Mücahit
  • Gamze Karaduman - Meliha
  • Erol Aksoy - Dayı

İlk Öpücük filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol aldı; Jale Aylanç, Hakan Akın, Birsen Dürülü, İlay Erkök, Değer Alp, Dilan Demirel, Hilal Uysun, Zümre Ertürk ve Alp Kadıoğlu.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler