Voleybolcu İlkin Aydın'ın hayatı, biyografi bilgileri ve spor kariyerine dair detaylar merak ediliyor. İlkin Aydın aslen nereli, İlkin Aydın burcu ne, İlkin Aydın hangi takımda oynuyor, İlkin Aydın boy kilo kaç, İlkin Aydın evli mi eşi sevgilisi kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Kariyerinin başında olan 2000 doğumlu voleybolcu İlkin Aydın, profesyonel olarak voleybol oynamaya 2015-2016 yılları arasında İlbank bünyesinde başlamıştır. 2016-2017 sezonu için TVF Spor Lisesi'nde oynamıştır.

Voleybol oyuncusu İlkin Aydın 2017 yılında Galatasaray ile 3 yıllık bir sözleşme imzalayıp, Galatasaray bünyesine geçmiştir. 2018 yılından bu yana Türk Milli takımının bünyesinde forma giymektedir. İnatçı kişiliği ile tanınan oyuncu, voleybol kariyerinde iki büyük sakatlık geçirmiştir. Geçirdiği sakatlıkları azmi ile atlatan oyuncu hızlıca sahalara geri dönmüştür. Yetenekli voleybol oyuncusu İlkin Aydın kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, oynadığı takımlar, hangi takımda oynuyor, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları haberimizde virajbet yer alıyor.

Ebrar Karakurt aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boyu kilosu kaç sevgilisi kim? Ebrar Karakurt aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boyu kilosu kaç sevgilisi kim?

İlkin Aydın aslen nereli?

24 yaşındaki genç oyuncu İlkin Aydın aslen Artvinlidir. Annesi Artvin'in Borçka ilçesinden, babası ise yine Artvin'in Şavşat ilçesindendir. İlkin Aydın, Ankara'da doğup büyümüştür. Babası Taner Aydın yıllarca profesyonel olarak futbolculuk yapmış bir teknik direktördür.

İlkin Aydın burcu ne?

5 Ocak 2000 doğumlu yetenekli oyuncu İlkin Aydın'ın burcu Oğlak'tır. Futbol oyuncusu babasının yönlendirmesi ile ilk çocukluk yıllarında futbol oynayan oyuncu, futbolu sevememiş ve voleybola yönelmiştir. Gittiği bir maçta Hırvat voleybolcu Maja Poljak’a hayran olmuş ve voleybol antrenmanlarına daha sıkı asılmıştır.

Melissa Vargas aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi sevgilisi kim? Melissa Vargas aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi sevgilisi kim?

İlkin Aydın hangi takımda oynuyor?

İlkin Aydın Galatasaray ve Türkiye A Kadın Milli takımlarında oynuyor. Maçlarda smaçör pozisyonunda yer alan başarılı voleybolcu, performansı ile taktir toplamaya devam etmektedir. Voleybol kariyerinin yanında eğitim hayatında da önem veren oyuncu Üsküdar Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarımı bölümünde eğitimine devam etmektedir.

İlkin Aydın boy kilo kaç?

Başarılı smaçör İlkin Aydın'ın boyu 1,85 cm kilosu 67'dir. Filenin Sultanlarından biri olarak ülkemize birçok derece getiren oyuncu, 2023 yılında Filenin Sultanları A Milli Takımı ile FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi’nde ve Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda altın madalya kazanmıştır.

İlkin Aydın evli mi eşi sevgilisi kim?

24 yaşındaki oyuncu İlkin Aydın evli değildir. Günlük hayatına dair sosyal medya hesaplarından sık sık fotoğraf paylaşan oyuncu, özel hayatını gizli tutmaktadır. Kedileri çok sevdiği bilinen oyuncu, voleybol kariyerine virajbet giriş devam etmektedir.

Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?

İlkin Aydın hangi takımlarda oynadı?

  • 2015-2016 - İlbank
  • 2016-2017 - TVF Spor Lisesi
  • 2017 - Galatasaray
  • 2018 - Türkiye Milli Takımı

Aslı Kalaç aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Aslı Kalaç aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?