Son dakika İzmir haberleri… IMATECH 2023 İzmir Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı 15 Mart – 18 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. IMATECH; CNC, sac işleme ve otomasyon teknolojilerinden elektrik ve elektronik ekipmanlarına, yüzey işleme teknolojilerinden güç aktarım sistemlerine, kaynak-kesme teknolojilerinden teknik hırdavat ürünlerine, akışkan gücü ve proses ürünlerinden üretim tesisi lojistiğine kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemleri bir araya getiriyor.

IMATECH 2023 İzmir Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı

IMATECH 2023 İzmir Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı takvimi açıklandı.

  • Tarih: 15 - 18 Mart 2023
  • Ziyaret Saatleri: 10.00 - 18.00
  • Fuar Alanı: Fuar İzmir
  • Adres: Zafer Mah. 840 Sk. Fuar Alanı No:2 Gaziemir / İzmir
  • Telefon: +90 (232) 497 10 00
  • Organizatörler: İZFAŞ | İZGİ FUARCILIK

Fuar katılımcıları, en yeni teknoloji ve hizmetleri ulusal ve uluslararası ziyaretçilere sunmak, Türkiye’den ve dünyadan lider firmaların ağırlandığı sektörün üretim gücünün sergilendiği platforma dahil olmak için hazır olacak. Ayrıca, Otomotiv, Savunma Sanayi, Havacılık, Medikal ve Beyaz Eşya gibi kritik sektörler başta olmak üzere, sanayi ürünleri ve imalat sanayinin devleri ile network sağlamak, farklı üretim teknolojiler ile buluşmak ve geleceğin üretiminde endüstri 4.0 trendini yakalamak için fuarda yer alacaklar.

IMATECH 2023 İzmir fuarı nerede?

IMATECH 2023 İzmir fuarı İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan Fuar İzmir’de düzenlenecek. Fuar İzmir, Adnan Menderes Havaalanı’na 8 km uzaklıktadır. Çevre yoluna yakınlığı şehir trafiğine girmeden ulaşım kolaylığı sağlar. Fuar, etkinlik dönemlerinde servis hizmetleri bulunmaktadır. Fuar tarihlerinde servis hareket saatleri ve noktaları fuar sitesinde yayınlanacaktır. Toplu taşıma (metro ve otobüs) seferleri yoğundur. Şehir içi otobüsler fuar alanı içine kadar hizmet vermektedir.