Türkiye’de mobilya sektörü belli şehirlerde yoğunlaşmış bulunuyor. Bunların başında da İnegöl yer alıyor. İnegöl’de mobilya imalatı 1940’lara kadar uzanıyor ve sosyal yaşamdaki, ticari hayattaki, teknolojideki, sanayideki, bilimdeki, lojistikteki ve diğer bütün alanlardaki gelişmelerle kol kola İnegöl mobilyaları de gelişmeyi sürdürüyor. Zaman zaman sayıları artan, zaman zaman azalan imalathaneler bugün 3 bini geçmiş vaziyette İnegöl’den hem Türkiye’nin dört bir tarafına hem de dünyanın 150’den fazla ülkesine mobilya çeşitleri imal ediyorlar.

İnegöl mobilya imalathaneleri özellikle 2000’li yılların başında itibaren sanayileşmeye ağırlık vermişler, geliştirdikleri ürünleri daha fazla alanda sergilemeye başlamışlardır. Bu nedenle de son yirmi yılda İnegöl’deki mobilya mağazalarının sayısı oldukça artmıştır.

İnegöl’de Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (MODEF) düzenlenmeye başlanmış ve iki büyük alanda mağazalar toplanmaya başlamıştır. İMOTİM (İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi) 2014 yılında İnegöl Bursa karayolu üzerinde, 40 bin metrekare kapalı alanda kurulmuş, 150 mobilya üreticisi ürünlerini burada sergileme imkanı bulmuştur. Ardından Haziran 2015’te Türkiye’nin ilk mobilya AVM’si İnegöl’de Mobiliyum adıyla açılmıştır. Mobiliyum 225 bin metrekare kapalı alanda, 365 gün açık fuar alanı mantığında, 200 mobilya mağazasıyla hizmet vermektedir. Bütün buralarda yer alan İnegöl mobilya mağazaları sürekli yeni ürünler geliştirmekte, farklı tarzda mobilya çeşitleriyle ürünlerini tüm dünyanın beğenisine sunmaktadır.

Türkmen Mobilya

İnegöl mobilya mağazalarından birisi Türkmen Mobilya’dır. Türkmen Mobilya 1991 yılında üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlamış, ilk günden itibaren amatör bir ruh, profesyonel bir kadroyla kaliteden taviz vermeden üretimler yapmayı ilke edinmiştir.

Firma üretim, hammadde girişi, yan mamul oluşumu, final gibi bütün süreçleri titizlikle yürüterek kontrol altında tutmaktadır. Satışını yaptığı bütün ürünlerin en ufak bir deforme görmeden tüketiciye teslim edilmesi için kusursuz bir ambalajlama uygulamaktadır. Çok geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, farklı fiyat senekleri de oluşturarak herkesin tarzına ve bütçesine uygun mobilyaları tercihe açmaktadır.

Türkmen Mobilya bir evin sadece insanları çevreleyen duvarlardan ibaret olmadığına inanmaktadır. Onlara göre bir evin olmazsa olmazları aile, arkadaşlar ve mobilyalardır. Bunun için birbirinden farklı konseptler geliştirmişlerdir. Monza, Gucci, Solena, Mostar, Adel, Torya, Paris, Berfin adlarını taşıyan konseptler her biri eşsiz tasarımlar barındırmaktadır.

Türkmen mobilya koleksiyon noktasında da çok fazla alternatif sunuyor:

 • Salon takımları,
 • Koltuk takımları,
 • Koltuk köşe takımları,
 • Yemek odaları,
 • Yatak odaları,
 • Yatak setleri,
 • Aksesuarlar.

Koleksiyonlarının her biri içerisinde yaşam alanlarınızı A’dan Z’ye dayayıp döşeyebileceğiniz mobilyalar yer almaktadır ve her biri en son moda, üst düzey işçiliğe sahip, konforlu, uzun ömürlü ve estetik parçalardır.

İnegöl Store ilçede yarım asırdan fazla süredir mobilya sektörünün içinde bulunmuş bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuş. İnegöl mobilyalarını dünyaya daha fazla tanıtmak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla yola çıkmışlar. Bu noktada pek çok avantajı bir arada sunuyorlar:

 • Sayfada yaşam alanlarında ihtiyaç duyulabilecek hemen bütün mobilya kategorilerinde yüzlerce model yer alıyor.
 • Sayfadaki mobilya modelleri hakkında bütün detayları görerek karar verebiliyorsunuz.
 • Satın aldığınız bütün ürünlerde ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her neresinde olursanız olun siparişleriniz adresinize teslim ediliyor.
 • Evinize kadar getirilen siparişlerinizin montajı da yapılarak teslim ediliyor.
 • Bütün ürünlerinde 1. Sınıf kalitede malzeme ve işçilikten taviz vermiyorlar.
 • Ürünlerinin büyük çoğunluğunda 24 ay garanti sunuyorlar.
 • Mobilya modellerinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yaparak özel üretim gerçekleştirebiliyorlar.
 • Fiziki mağaza fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla hayalinizdeki mobilyalara sahip olma şansı veriyorlar.

İnegöl Mobilya Düğün Paketleri 2021 Yılında En Fazla Tercih Edilen Ürünler

Evlenmeyi düşünenler için en zahmetli ve en masraflı işlerden biri de yeni evlerini baştan aşağı donatmaktır. İhtiyaç duyulan tüm mobilyaları tek tek bulmak ve başta kurulumları olmak üzere birçok ek işle uğraşmak zorunda kalmak fazlasıyla zorlayıcıdır.

 Tüm bu zorluğu minimum düzeye indirmek isteyen genç çiftler için düğün paketlerinin en doğru tercih olduğu görülmektedir. Bir evi tamamen döşemek için gerekli olan tüm temel eşyaları ve mobilyaları içeren düğün paketleri sayesinde genç çiftler için bu konuda büyük bir kolaylık sağlanmaktadır.

Mobilya satın almak isteyenlerin ilk tercih ettiği marka olan İnegöl Mobilya’nın ürünleri arasında tüm temel mobilyaların yer aldığı düğün paketleri de yer almaktadır. Yeni evlerini döşemek için İnegöl Mobilya’dan düğün paketi satın almayı düşünenleri;

 • Uzun yıllar kullanmaya uygun kaliteli mobilyalar,
 • Her müşterinin zevkine hitap edebilecek çeşitlilikte mobilya sayısına sahip ürün kataloğu,
 • Dileyenler için kişiye özel olarak yapılan tasarımlar,
 • Bütçe dostu bir ürün fiyatlandırması beklemektedir.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen tüm yeni evli çiftler hem fiziksel mağazası hem de dijital mağazası üzerinden İnegöl Mobilya’nın seçeneklerini inceleyebilirler. Kalitesi ve şık tasarımlarının yanı sıra ekonomik fiyatlarıyla da ön plana çıkan İnegöl Mobilya, yeni evli çiftlerin gözdesi olarak düğün paketi satışı konusunda çalışmalarını en güvenilir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

İnegöl Mobilya müşterileri için oldukça çeşitli mobilya modelleri sunmaktadır. Her yıl güncellenen ve hem klasik hem de modern tasarımların bir arada bulunduğu ürün kataloğunda yüzlerce model seçeneği ile oldukça fazla sayıda müşterinin zevkine hitap edebilmek amaçlanmaktadır. Düğün paketleri konusunda da eşyaların birbirleriyle uyumlu olarak seçilebilmesi için birçok opsyion yer almaktadır.

İnegöl Mobilya hem sunduğu onlarca farklı model hem de en şık ve en modern mobilya tasarımları ile genç çiftlerin bir numaralı tercihi olmuştur. Müşterilerin düğün paketi içerisinde yer alan koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımlarını diledikleri şekilde seçebilmeleri için oldukça fazla sayıda tasarım üretilmektedir.

İnegöl Mobilya tarafından tüm bu mobilyaları kendi tasarımı ile yaptırmayı düşünen genç çiftler de düşünülmüştür. Kataloğa koyulan standart seçeneklerin yanı sıra kişiye özel mobilya tasarımı da yapılmaktadır. Evini kendi özgün tasarımlarıyla donatmayı düşünenler İnegöl Store isimli dijital mağazası üzerinden firmaya kolaylıkla ulaşabilirler.

Fiyatlar Her kesime Hitap Ediyor

Bir evi tamamen yeni eşyalarla doldurmak oldukça masraflı bir iştir. Bu sebepten ötürü yeni evlenen birçok genç çiftin mobilya seçimindeki en önemli kriterlerinin başında fiyatların uygunluğu gelmektedir. Düğün paketleri içeriğinde birçok mobilya takımının yer aldığı bir paket olarak satışa sunulduğu için fiyatları arasında büyük farklılıklar olmaktadır. Düğün paketleri içerisinde yer alan koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımı gibi temel mobilyalarda yapılan seçimlere göre fiyatlar değişim göstermektedir. Fiyat belirleme aşamasında satın alan kişinin yapmış olduğu tercihlere ve diğer birçok ölçüte göre maliyet hesaplanmakta ve buna göre bir fiyatlandırma yapılmaktadır.

İnegöl Mobilya yeni evlenen genç çiftlere büyük bir kolaylık sağlayabilmek adına düğün paketlerini en ekonomik fiyatlarla satışa sunmaktadır. Firmanın sunduğu mobilyalar arasında her bütçeye uygun olması açısından geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. İnegöl Mobilya hem ürünlerin modellerinde hem de fiyat konusunda sunulan bu çeşitli seçenekler sayesinde genç çiftler evlerini tam olarak istedikleri şekilde döşeyebilmeleri için bir imkan sunmaktadır.