İntikam Kurşunu filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı Bullet to the Head olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. İntikam Kurşunu filmi nerede çekildi, İntikam Kurşunu filmi hangi kanalda oynuyor, İntikam Kurşunu filmi kaç yılında çekildi, İntikam Kurşunu filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde James "Jimmy Bobo" Bonomo rolünde Sylvester Stallone, Dedektif Taylor Kwon rolünde Sung Kang, Lisa Bonomo rolünde Sarah Shahi, Robert Nkomo Morel rolünde Adewale Akinnuoye-Agbaje, Keegan rolünde Jason Momoa, Marcus Baptiste rolünde Christian Slater ve Louie Blanchard rolünde Jon Seda rol alıyor.

İntikam Kurşunu filminde, Sylvester Stallone Jimmy Bobo isimli bir kiralık katili canlandırıyor. New York Polis Departmanı'ndan genç bir dedektifle birlikte tehlikeli bir soruşturmanın içinde kalan ikili, ortak bir amaç uğruna bir ölüm kalım savaşına gireceklerdir. Bu alışılmadık birliktelikte önlerine ne çıkarsa yıkılacak ve intikam için her şey feda edilecektir. Aksiyonun eksik olmadığı ve temponun sürekli yükseldiği intikam filmi, izleyenleri ekran başına kilitleyecek. İntikam Kurşunu (Bullet to the Head) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, ne zaman çekildi, konusu ne, gişe hasılat bilgileri, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde 3xlwin yer alıyor.

Ölümün Kıyısında filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Ölümün Kıyısında filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

İntikam Kurşunu filmi kaç yılında çekildi?

İntikam Kurşunu filmi 2012 yılında çekildi. İlk gösterimini 14 Kasım 2012 tarihinde Roma Film Festivali’nde yaptı. 1 Şubat 2013’te gösterime giren yapım 91 dakika sürüyor. Ortalama 45-50 milyon dolar bütçe ile çekilen film, gişede bekleneni veremedi ve 22.6 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 14 hafta vizyonda kalan yapım 8 bin 206 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 14 haftanın sonunda 81 bin 909 TL gişe hasılatı elde etti.

İntikam Kurşunu filmi konusu ne?

İntikam Kurşunu filminde, bir iş insanı bir suikastçı tarafından hedef alınıyor. Yozlaşmış iş insanını devirmek için bir tetikçi ve bir polis birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Film, Du plomb dans la tete çizgi romanından uyarlanmıştır. Türkiye’de filmin kitabı Yapı Kredi Yayınları tarafından Kafalarına Bir Kurşun adı altında basılmıştır. Alessandro Camon tarafından yazılan hikaye, Walter Hill tarafından sinemaya aktarıldı. Müziklerine Steve Mazzaro imza attı.

Kurtuluş Günü filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Kurtuluş Günü filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

İntikam Kurşunu filmi nerede çekildi?

İntikam Kurşunu filmi Amerika Birleşik Devletleri'nin Louisiana eyaletinin bir şehri olan New Orleans'ta çekildi. Hollywood’un en çok kazanan oyuncularından biri olan Sylvester Stallone, aksiyon filmlerinde olduğu kadar dram ve komedi türündeki filmlerde de başarısını kanıtlamış, Rocky Balboa rolü ile efsane bir oyuncu olarak hafızalara kazınmıştır. Wayne Kramer filmi yönetmek için işe alınmıştı fakat Stallone'yle uyuşmazlık yaşayınca yerine Walter Hill alındı.

İntikam Kurşunu filmi hangi kanalda oynuyor?

İntikam Kurşunu filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 11 Temmuz Perşembe günü saat 19.30’da Beyaz TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin yapımcıları arasında Alexandra Milchan, Alfred Gough, Miles Millar, Courtney Solomon ve Kevin King-Templeton var. Dark Castle Entertainment, IM Global, Millar Gough Ink, Emjag ve After Dark Films tarafından çekilen yapım Warner Bros. Pictures tarafından 3xlwin giriş dağıtıldı.

Kod 335 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Kod 335 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

İntikam Kurşunu filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Sylvester Stallone - James "Jimmy Bobo" Bonomo
 • Sung Kang - Dedektif Taylor Kwon
 • Sarah Shahi - Lisa Bonomo
 • Adewale Akinnuoye-Agbaje - Robert Nkomo Morel
 • Jason Momoa - Keegan
 • Christian Slater - Marcus Baptiste
 • Jon Seda - Louie Blanchard
 • Holt McCallany - Hank Greely
 • Brian Van Holt - Ronnie "Cowboy Ronnie" Earl
 • Weronika Rosati - Lola
 • Dane Rhodes - Teğmen Lebreton
 • Marcus Lyle Brown - Dedektif Towne
 • Douglas M. Griffin - Jack "Baby Jack" LeMoyne
 • Don Yesso - St. Charles Bartender
 • Dana Gourrier - Adli tabip yardımcısı

Yetenekli Bay Cage nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Yetenekli Bay Cage nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu