İntikam Vakti filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Wrath of Man olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. İntikam Vakti filmi nerede çekildi, İntikam Vakti filmi ne zaman çekildi, İntikam Vakti filmi hangi kanalda oynuyor, İntikam Vakti filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Patrick "H" Hill ve Mason Hargreaves rolleri ile Jason Statham, Haiden "Bullet" Blaire rolü ile Holt McCallany, "Boy Sweat" Dave Hancock rolü ile Josh Hartnett ve Jackson Ainsley rolü ile Jeffrey Donovan yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Scott Eastwood, Andy García, Eddie Marsan, Niamh Algar, Babs Olusanmokun ve Cameron Jack rol alıyor.

İntikam Vakti filminde, H, varlıklı ve güçlü bir adamdır. Ancak tüm bunlara rağmen o, her hafta milyonlarca dolar taşıyan zırhlı bir araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe başlar. H, olağanüstü yetenekleri sayesinde soygun girişimlerini engeller. Herkes onun çalışmasından memnundur ancak kimse onun neden bu şirkete girdiğini bilmemektedir. H'nin şirkette çalışmasının tek nedeni ise oğlunun ölümüne neden olanlardan intikam almaktır. İntikam Vakti (Wrath of Man) filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, gişe hasılat bilgileri, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde orbibet yer alıyor.

Hummingbird Çılgın Joe filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Hummingbird Çılgın Joe filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu

İntikam Vakti filmi ne zaman çekildi?

İntikam Vakti filmi 2021 yılında çekildi. 1 saat 59 dakika süren Wrath of Man filmi 26 Kasım 2021 tarihinde vizyona girdi. Aksiyon, gerilim ve soygun türlerinde çekilen Amerikan yapımı film 40 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 85 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde 5 hafta vizyonda kalan film 104.293 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 2.508.125 TL gişe hasılatı elde etti. İntikam Vakti filmi, oğlunun intikamını almaya çalışan gizemli bir adamın hikayesini ekranlara taşıyor.

İntikam Vakti filmi nerede çekildi?

İntikam Vakti filmi Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Amerika’nın Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles ve San Pedro şehirlerinde yapıldı. Los Angeles ve San Pedro’nun farklı caddelerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Ayrıca İngiltere’nin Londra şehrinde de filmin bazı sahneleri çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu da yazan Guy Ritchie oturuyor. Filmin diğer senaristleri arasında Ivan Atkinson ve Marn Davies yer alıyor. Film Nicholas Boukhrief’ın Cash Truck adlı eserinden sinemaya uyarlanmıştır.

Mekanik 2 Suikast filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Mekanik 2 Suikast filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

İntikam Vakti filmi konusu ne?

İntikam Vakti filminde, Fortico Security adlı zırhlı araç firması, her hafta Los Angeles'ta kamyonlarla yüz milyonlarca doları taşıma konusunda uzmanlaşmıştır. Ekiplerinin en yeni üyesi ise kendini kısaca H olarak tanıtan esrarengiz bir adamdır. Bir soygun sırasında kontrolü ele alıp durumu kolayca çözen H ekip arkadaşlarını şaşırtır. Fakat daha sonra sonra takım arkadaşlarını onun gerçekte kim olduğunu ve amacının ne olduğunu merak etmeye başlarlar. Film, çocuğunun katilini bulabilmek için büyük meblağlarda nakit para taşımacılığı yapan bir firmada güvenlik olarak işe başlayan gizemli bir adamın kişisel intikam mücadelesini anlatıyor.

İntikam Vakti filmi hangi kanalda oynuyor?

İntikam Vakti filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 24 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar saat 22.30’da Star TV ekranlarında Jason Statham hayranları ile buluşuyor. Yapımcısı James B. Harris olan filmin müziklerini akademi ödülü olan Chris Benstead hazırladı. Metro-Goldwyn-Mayer ve Miramax tarafından çekilen yapım United Artists ve Lionsgate tarafından dağıtıldı. 2004 Fransa yapımı Le Convoyeur’un yeniden uyarlaması olan film, hareketleri sahneleri ile etkileyici bir yapım olarak dikkat çekmektedir. Star TV kanalında en popüler yerli ve yabancı filmler yayınlanmaya orbibet giriş devam ediyor.

Servet Operasyonu filmi nerede çekildi hangi otelde hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi? Servet Operasyonu filmi nerede çekildi hangi otelde hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi?

İntikam Vakti filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Jason Statham - Patrick "H" Hill / Mason Hargreaves
  • Holt McCallany - Haiden "Bullet" Blaire
  • Josh Hartnett - "Boy Sweat" Dave Hancock
  • Jeffrey Donovan - Jackson Ainsley
  • Scott Eastwood - Jan
  • Andy García - FBI Ajanı King
  • Eddie Marsan - Terry Rossi
  • Niamh Algar - Dana Curtis
  • Babs Olusanmokun - Moggy
  • Cameron Jack - Brendan

Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri