ip man 4 final filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Yip Man 4 (Ip Man 4: The Finale) olan filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. ip man 4 final filmi ne zaman çekildi, ip man 4 final filmi hangi kanalda oynuyor, ip man 4 final filmi oyuncuları isimleri nedir, ip man 4 final filmi konusu ne, ip man 4 final filmi nerede çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Donnie Yen, Wu Yue, Vanness Wu, Scott Adkins, Kent Cheng, Danny Chan ve Ngo Ka-nin rol alıyor. Ip Man filminin devam halkası olan yapımda, WingChun dövüş tekniğinin ustası Ip Man, ABD’de WingChun okulu açarak yerel dövüş sanatları topluluğunu rahatsız eden öğrencisinin yanına gitmeye karar veriyor.

Uzak Doğu Dövüş Sanatlarını beyaz perdede en iyi şekilde yansıtan Ip Man serisinin son bölümü Ip Man 4: Final filminde, dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan Ip Man, güç, ustalık ve tevazuyu birleştirerek birçok öğrenci yetiştirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile Ip Man 3'teki karşılaşmalarının ardından, ikilinin arasında yaşanacaklar final niteliğindeki bu filmde açıklığa kavuşuyor. ip man 4 final filmi (Yip Man 4 - Ip Man 4: The Finale) kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hikayesi ne, çekildiği yer, çekim yeri, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde olipsbet yer alıyor.

Armageddon filmi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne? Armageddon filmi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi konusu ne?

ip man 4 final filmi ne zaman çekildi?

ip man 4 final filmi 2019 yılında çekildi. Hong Kong (Çin) yapımı film 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girdi. 105 dakika süren film 52 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 193 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 6 hafta vizyonda kalan film 102.653 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 1.951.901 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Wilson Yip oturuyor. Yapımcıları Raymond Wong, Wilson Yip ve Donnie Yen olan filmin senaryosunu Edmond Wong, Dana Fukazawa, Chan Tai Lee ve Jil Leung Lai Yin yazdı.

ip man 4 final filmi konusu ne?

ip man 4 final filminde, karısının ölümünden sonra Ip Man, sigara yüzünden boğaz kanseri olduğunu öğrenir. İsyankar oğlu Ip Chun zorbalara karşı kavga ettikten sonra okuldan kovulur ve Ip Man bir okul aramak için Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco şehrine gitmeye karar verir. Öğrencisi Bruce Lee, bir Wing Chun okulu açarak, Amerikalılara dövüş sanatlarını öğreterek ve dövüş sanatları üzerine bir kitap yazarak San Francisco'daki yerel dövüş sanatları topluluğunu altüst eder. Serinin son filmi Ip Man 4 Final sadece dövüş sanatlarıyla değil, yaşam öyküleriyle de tüm dünyayı barındıran Ip Man'in aksiyon dolu son macerasını konu alıyor.

Son Umut filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu Son Umut filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu

ip man 4 final filmi nerede çekildi?

ip man 4 final filmi Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’de çekildi. Filmin çekimlerinin bazı bölümleri Preston, Lancashire’de yapıldı. Temel çekimler Nisan 2018'de başladı ve o yılın Temmuz ayında sona erdi. Filmin müziklerini Kenji Kawai hazırladı. Pegasus Motion Pictures tarafından çekilen film, IP Man 3 filminin devam filmi olarak çekilmiştir. Aksiyon, dövüş, dram ve biyografik türleri ile çekilen Ip Man 4: The Finale filmi, 2019 Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. Donnie Yen'in rolünü tekrar canlandırması ile aynı adı taşıyan Wing Chun büyükustası Ip Man'ın hayatına dayanan film serisinin dördüncüsü ve son filmidir.

ip man 4 final filmi hangi kanalda oynuyor?

ip man 4 final filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 1 Ağustos Salı günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.15’te Star TV kanalında sinemaseverler ile buluşuyor. Dövüş sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen film, aksiyon dolu bir film olarak dikkat çekiyor. 2019 Hong Kong protestoları sırasında protestocular, Yen, Chan ve Wong'un Pekin yanlısı duruşlarını gerekçe göstererek filmi boykot etmeye çağırmıştı. Protestocular filmi hem İngilizce hem de Çince sosyal medyada aktif olarak eleştirmişlerdi. Büyük ilgi gören film, farklı tarihlerde ve farklı kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya olipsbet giriş devam ediyor.

Ip Man filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Ip Man filmi oyuncu kadrosu konusu ne? Ip Man filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Ip Man filmi oyuncu kadrosu konusu ne?

ip man 4 final filmi oyuncuları isimleri

 • Donnie Yen - Ip Man
 • Wu Yue - Wan Zong Hua
 • Scott Adkins - Barton Geddes
 • Danny Chan - Bruce Lee
 • Vanness Wu - Sergeant Hartman Wu
 • Chris Collins - Colin Frater
 • Nico Amedeo - Walters
 • Yue Wu - Wan Zong Hua
 • Jim Liu - Ming
 • Kent Cheng - Bob
 • Nicola Stuart - Hill - Gabrielle Cox
 • Adrian Wheeler - Mr. Wight
 • John F. Cruz - General Armstrong

Hummingbird Çılgın Joe filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Hummingbird Çılgın Joe filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu