Orijinal adı Ip Man: The Final Fight olan IP Man Son Dövüş filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. IP Man Son Dövüş filmi ne zaman çekildi, IP Man Son Dövüş filmi hangi kanalda oynuyor, IP Man Son Dövüş filmi konusu ne, IP Man Son Dövüş filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrolünde Ip Man (Ye Wen) karakteri ile Anthony Wong rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kevin Cheng, Anita Yuen, Eric Tsang, Jordan Chan, Gillian Chung, Timmy Hung, Jiang Luxia ve Zhou Dingyu rol alıyor. Ip Man: The Final Fight filminin yönetmen koltuğujnda Herman Yau oturuyor. Hong Kong yapımı biyografik dövüş sanatları filmi olan yapım, Wing Chun büyük ustası Ip Man'ın hayatını ekranlara getiriyor. Bu film The Legend Is Born: Ip Man'in devamı niteliğindedir ancak Wilson Yip'in Ip Man ve Ip Man 2 ve Wong Kar-wai'nin The Grandmaster gibi önceki Ip Man filmleriyle hiçbir bağlantısı yoktur. IP Man Son Dövüş filmi (Ip Man: The Final Fight) kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde gonebet yer alıyor.

The Gentlemen Centilmen filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu ne? The Gentlemen Centilmen filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu ne?

IP Man Son Dövüş filmi ne zaman çekildi?

IP Man Son Dövüş filmi 2013 yılında çekildi. Filmin senaryosunu Checkley Sin yazdı. Hong Kong yapımı olan ve 1 saat 40 dakika süren film 8.494.894 Hong Kong doları gişe hasılatı elde etmiştir. Ip Man: The Final Fight, 2013 tarihinde 37. Hong Kong Uluslararası Film Festivali'nin açılış filmi oldu. 22 Mart 2013'te Çin’de ve 28 Mart'ta Hong Kong sinemalarında gösterime girdi. Ip Man: The Final Fight, 2013 San Diego Asya Film Festivali için seçilmiştir.

IP Man Son Dövüş filmi konusu ne?

IP Man Son Dövüş filminde, II. Dünya Savaşı sırasında Hong Kong'ta, efsanevi dövüş ustası Ip Man, Wing Chun, bir kez daha dövüşmelidir. Sıradan karşılaşmalarla başlayan kung fu dövüşleri onu Triad çetesinin karanlık ve tehlikeli dünyasına sürükleyecektir. Yaşamı ve onuru pahasına, son bir kez daha dövüşmekten başka şansı yoktur.

IP Man Son Dövüş filmi hangi kanalda oynuyor?

IP Man Son Dövüş filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 25 Mayıs’ı 26 Mayıs’a bağlayan gece saat 00.15’te Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Çekimleri Hong Kong’da yapılan film 102 dakika gonebet giriş sürüyor.

Duyguların Rengi filmi ne zaman çekildi konusu gerçek mi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Duyguların Rengi filmi ne zaman çekildi konusu gerçek mi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

IP Man Son Dövüş filmi oyuncuları isimleri

  • Anthony Wong - Ip Man (Ye Wen)
  • Kevin Cheng - genç Ip Man
  • Anita Yuen - Cheung Wing-sing (Zhang Yongcheng)
  • Eric Tsang - Ng Chung (Wu Zhong)
  • Jordan Chan - Tang Shing (Deng Sheng)
  • Gillian Chung - Chan Sei-mui (Chen Simei)
  • Timmy Hung - Leung Sheung (Liang Shuang)
  • Jiang Luxia - Lee King (Li Qiong)
  • Zhou Dingyu - Wong Tung (Wang Dong)
  • Zhang Songwen - Ip Chun (Ye Zhun)

IP Man Son Dövüş filmibib oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Donny Wu - Ng Chan (Wu Zan), Ken Lo - Ngai Ba-tin (Wei Batian), Hung Yan-yan - Local Dragon, Wong Cho-lam - Blind Chan, Queenie Chu - Sophie ve Liu Kai-chi - Lee Yiu-wah (Li Yaohua).

Alita Savaş Meleği filmi hangi kanalda oynuyor konusu ne hangi platformda oyuncu kadrosu Alita Savaş Meleği filmi hangi kanalda oynuyor konusu ne hangi platformda oyuncu kadrosu