Teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretilmiş akıllı cep telefonu modelleri ile kullanıcılarına hizmet veren Apple markasının ürün yelpazesi içerisinde farklı boyutlarda ve teknik özelliklere sahip telefon çeşitleri bulunur. Apple markasının 2021 yılında üretmiş olduğu iPhone 13 pro max pil ömrü, hafıza özellikleri, 120Hz ekran yenileme özelliği, kamera yapısı, işlemci özellikleri açısından kullanıcıların üst düzey bir deneyim yaşamasını sağlar. İphone 13 pro max 6 çekirdekli işlemci yapısına sahip olarak oldukça hızlı çalışma özelliğine sahiptir. Apple A15 Bionic yonga seti iPhone 13 pro max akıllı cep telefonun grafik işlemcisinin, bellek yönetiminin, veri iletişimin birbiri ile entegreli olarak çalışmasını sağlamış olduğu gibi telefonun daha ince yapıya sahip olmasını sağlayan özelliği vardır.

iPhone 13 Pro Max Fiyatlarını En Uygun Fiyatlar İçin Cimri.com'da Karşılaştır

iPhone 13 pro max fiyatları teknik özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Telefon üzerinde yapılan işlemlerin daha hızlı olarak gerçekleştirilmesini sağlamak ve telefonu sadece iletişim amaçlı olarak kullanılmasından ayrı olarak birçok işlemin kolaylıkla yapılmasını sağlayan 6 GB kapasiteye sahip ram bellek vardır. iPhone 13 pro max 128 GB depolama alan özelliği sayesinde telefon içerisinde fotoğraf, video, dosya gibi birçok verinin depolanmasını sağlar. 3 farklı özelliklere sahip 12 MP çözünürlükte tasarlanmış arka kamerası ve 12 MP çözünürlüğünde ön kamera yapısı kullanılmıştır. iPhone 13 pro max en ucuz Cimri.com’da karşılaştırma özelliği kullanılarak alışverişlerin satış noktalarına bağlı olarak en uygun fiyatlı alışverişlerin yapılmasına yardımcı olur.

iPhone 13 Pro Max Nereden Alınır?

iPhone 13 pro max modelleri altın, gümüş, yeşil, gri ve mavi olarak farklı renklerde her kullanıcının zevkine yönelik olarak tasarlanmıştır. iPhone 13 pro max suya karşı dayanıklı olma özelliğinin bulunması, toza dayanıklı olması sayesinde darbelere ve dış etkenden oluşabilecek problemlere karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. 4352 mAh kapasiteli batarya yapısı kullanılmış olan iPhone 13 pro max 25 saat video oynatma özelliği, 95 saat müzik dinleme olanağı sunar. 20W hızlı şarj etme özelliği sayesinde kısa süre içerisinde kablolu ve kablosuz olmak üzere şarj etme özelliği vardır. iPhone 13 pro max satın almak için Cimri.com’u ziyaret ederek satış yapan web sayfalarını inceleyebilirsiniz.