Özellikle son yılların en çok tercih edilen yaşam alanlarından biri olan Tiny House taşınabilir evler, popülerliğini giderek arttırıyor. Hem güvenli hem de uygun fiyatlara sahip olan bu taşınabilir evlere rağbet günden güne artıyor. İşbilen Tiny House firması İzmir’de Tiny House üretiminde öncü rolüyle tercih edilmeye devam ediyor. Taşınabilir ve mobil evlerden küçük ve tekerlekli evlere, mikro evlerden daha büyük ve daha geniş evlere, Tiny House evler konusunda uzmanlaşan ve taşınabilir ev çeşitleri ile tüm yaşam alanlarına uyum sağlayabilen İşbilen Tiny House firması, konforlu ve minimal yaşam alanları üretimini sürdürüyor. Alanında öncü olan firma, 4 kez Türkiye’nin En İyi Çelik Yapı ve Tiny House firması ödülünü alarak kalitesini ortaya koydu.

Tiny House’lar yazlık bölgelerden ormanlık bölgelere, kasabalardan köylere, turizm alanlarından yerleşim alanlarına, bahçelerden arazilere, uygun olan her yerde konumlandırılabiliyor. Tiny House yaşamında tescilli marka olan İşbilen Tiny House firması, doğanın kokusunu bozmadan, doğaya saygılı tasarımlarla şık dekorasyona sahip Tiny House’lar üretiyor. Pratik olarak kurulan ve gürültüsüz bir şekilde konumlanan Tiny House’lar hakkında konuşan İşbilen Tiny House Yönetim Kurulu Başkanı Engin İşbilen, kendileri için önceliğin her zaman sağlamlık ve kalite olduğunu, 16 yıllık tecrübeleri ile pratik yaşam alanı çözümleri ürettiklerini dile getiriyor.

işbilen tiny house engin işbilen

İşbilen Tiny House İzmir’de öncü

İşbilen Tiny House firması, Ege’nin incisi İzmir’de Tiny House üretiminde öncü konumunu koruyarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. 2006 yılında kurulan firma, profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor. Tiny House üretimleri, İzmir Dikili’de 1000m² kapalı alana sahip olan fabrikada yapılıyor. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanına da Dikili’de üretilen Tiny House’lar gönderiliyor. Çeliği mimari projelere uygun şekilde kullanan, hem sağlam hem de taşınabilir yaşam alanları üreten İşbilen Çelik Yapı, doğa içinde bir yaşam hayali kuranların hayallerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyor.

işbilen tiny house izmir

Tiny House çeşitleri için: İşbilen Tiny House

İşbilen Tiny House firmasında, zevkinize, ayırdığınız alana ve bütçenize en uygun taşınabilir evi bulabilirsiniz. Zeytin Tiny House evinden Min ve Viny Tiny House evlerine, Kumsal, Berry, Nevada ve Stil türündeki Tiny House evlerinden Pisa, Full, Lotus, Milky, Flash ve Rintin Tiny House evlerine, size en uygun olan taşınabilir ev daha yakından incelemenizi bekliyor. İşbilen Tiny House’un ferah yaşam alanları sayesinde, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

İşbilen Tiny House satış sitesi: https://isbilentinyhouse.com/

İşbilen Çelik Yapı instagram adresi: https://www.instagram.com/isbilencelikyapi/

işbilen tiny house izmir

işbilen tiny house izmir

işbilen tiny house izmir