Issız Adam filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Issız Adam filmi nerede çekildi, Issız Adam filmi ne zaman çekildi, Issız Adam filmi konusu ne anlatıyor, Issız Adam filmi başrol oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal, Melis Birkan, Yıldız Kültür, Goncagül Sunar, Gözde Kansu, Aslı Aybars ve Şerif Bozkurt rol alıyor. Bir kitap dükkanında tesadüf eseri karşılan, birbirinden tamamen farklı iki karakter olan Alper ve Ada'nın hayatları o günden itibaren bambaşka bir yöne evriliyor.

Issız Adam filminde, varlıklı olan Alper önemli bir restoranın sahibi ve aşçısıdır. Tek tutkusu eski plakları dinlemek olan Alper, aşkı hiç tatmamıştır. Ada ise hayat dolu, zeki ve sosyal ilişkileri kuvvetli olan münzevi bir kızdır. Hayatını Beyoğlu'ndaki küçük dükkanında diktiği çocuk kostümleriyle kazanmaktadır. Bu iki farklı kişiliğin arasında o ilk anda filizlenen şey, ikisini de yıllar sürecek bir drama doğru sürükler. Son dönem Türk sinemasının en ses getiren yapımlarından biri olan Issız Adam, genel sinema izleyicisi tarafından bir hayli sevilmişti. Issız Adam filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, kaç yılında çekildi, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde misliwin yer alıyor.

Dondurmam Gaymak filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Dondurmam Gaymak filmi nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Issız Adam filmi ne zaman çekildi?

Issız Adam filmi 2008 yılında çekildi. Dram ve romantik türlerinde çekilen yapım 8 Kasım 2008 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. 43 hafta boyunca vizyonda kalan ve 2 milyon 788 bin 550 kişi tarafından sinemalarda izlenen film toplam 23 milyon 421 bin 170 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda aynı zamanda senaryosunu da yazan Çağan Irmak oturuyor. Yapımcıları Mustafa Oğuz ve Gül Oğuz olan filmin müziklerini Aria, Cenk Erdoğan, Cengiz Onural ve Bora Ebeoğlu hazırladı. Most Prodüksiyon tarafından çekilen film 113 dakika sürüyor.

Uzun Hikaye filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne anlatıyor? Uzun Hikaye filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri konusu ne anlatıyor?

Issız Adam filmi konusu ne anlatıyor?

Issız Adam filminin konusu, Alper adlı bir aşçı ile çocuk kostümleri tasarlayıp dikmekle uğraşan Ada adlı genç bir kızın aşklarının özelinde modern yaşamın insanları nasıl yalnızlaştırdığını anlatıyor. Alper, gurme denilecek seviyede yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla geçirerek düzene koyamamış, yaşamını; yaptığı yemekler, zengin kadınlar çevresinde yaşayan birisidir. Ada, Taksim'de çocuk kostümleri tasarlayıp dikmekte olan, Alper’in modern hayatının aksine çok mütevazı, hayatta fazla inişleri çıkışları olmayan genç bir kızdır. Bir gün eski bir kitabı bulabilmek için Beyoğlu’nda dolaşırken Alper ile Ada aynı kitapçıya girerler ve aşk ile çelişkili yaşam onlar için başlamış olur.

Eşkıya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi yönetmeni kim oyuncuları isimleri Eşkıya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi yönetmeni kim oyuncuları isimleri

Issız Adam filmi nerede çekildi?

Issız Adam filmi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Beyoğlu’nun İstiklal Caddesi, Galata ve Çukurcuma üçgenine çekim setleri kuruldu. Bazı sahneler Taksim ve çevresinde yapılırken filmin çekimleri Beyoğlu’nda tamamlandı. Çekimleri 5 hafta süren film, 2009 yılında Amerika Rhode Island Film Festivali'nde En İyi Film Ödülü’nü aldı. Müzikleri ile çok konuşulan yapım, birçok şarkının popüler hale gelmesini sağladı. Müzik kültürüne önemli bir katkıda bulunan film, ilgiyle izlenmeye misliwin giriş devam etmektedir.

Gözde Kansu aslen nereli boyu kilosu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri Gözde Kansu aslen nereli boyu kilosu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Issız Adam filmi başrol oyuncuları isimleri

  • Cemal Hünal - Alper
  • Melis Birkan - Ada
  • Yıldız Kültür - Müzeyyen
  • Şerif Bozkurt - Şenol
  • Gözde Kansu - Sinem
  • Aslı Aybars - Yasemin
  • Goncagül Sunar - Müşteri Kadın
  • Veda Yurtsever - Alper'in Arkadaşı

Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oynuyor oyuncuları isimleri Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oynuyor oyuncuları isimleri