İstanbul İzmir arası ofis taşıma firması arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. Ofislerde bulunan ofise özel eşyalardır. Dolaplar, mobilyalar, elektronik cihazlar ve benzeri birçok eşya bu kategoride dikkate alınır. Her eşya için özel kutu, balonlu naylon ve strafor malzeme listesine eklenir. Ofis taşıma paketleme işleminde bilgisayarlar, fakslar, fotokopi makineleri ve LCD tv’ler önceliklidir. Bu cihazların paketlenmesi işleminde dikkate edilmesi gereken hususlar elemanlarımız tarafından ön planda değerlendirilir.

İstanbul İzmir Arası Ofis Taşıma Firması

Ofis taşımacılığı şeklinde İstanbul’da arayış içerisinde olan pek çok kişi ofisini İzmir’e taşımak istemektedir. Bu konuda tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi ofistasima.com olarak bilinmektedir. Paketlemede uzman ekibimizde marangoz elemanları da görev almaktadır. Marangoz elemanlar hızlı bir şekilde mobilyaları parçalamaktadır ve parçaları özel naylonlara sarmaktadır. Sürtünme veya düşme gibi durumlarda hasar oluşmaması için gerekli bütün önlemler ofis nakliye ekibimiz tarafından alınmaktadır.

Asansörlü Ofis Taşıma

Özel nakliye işlemlerinde asansörlü seçenekler günümüz şartlarında kolaylık sağlamaktadır. Ofis nakliyat işlemlerinde de asansörlü yöntemler öne çıkan bir konudur. Asansörlü araçlar fotokopi makinesi gibi ağır eşyaları kolaylıkla aşağı indirir veya yukarı çıkarır. Mobilya ve dolap gibi birçok eşya kolay bir şekilde asansörlü araç sayesinde taşınabilmektedir.

Yükleme işlemlerinde ağır ve yüke dayanıklı eşyalar ilk aşamada indirilir. Kapalı kasa araçta boşluk kalmayacak şekilde eşya yükleme işlemi yapılır. Deneyimli elemanlar eşyaları boşluk kalmayacak şekilde kolay bir şekilde yüklemektedir. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları dikkatli bir şekilde yüklenmektedir.

Yükleme işlemi sonrasında eşyalar şoföre teslim edilir. Şoförlerimiz kısa yolda veya uzun yolda deneyimli kişilerden oluşur.

Ofis Taşıma Eşya Teslimat Aşaması

Eşyalar asansörlü araçlarla yük aracına yüklendikten sonra şoförlerimiz teslimat aşamasına geçmektedir. Ofis taşıma teslimat aşamasında şoförlerimiz güvenli yolları kullanmaktadır. Güvenli yollardan ekibimiz eşyaları yerine ulaştırmaktadır.

Nakliye hizmetinde hava durumu ve yol durumu önemlidir. Şoförlerimiz günlük hava durumunu ve yol durumunu incelemektedir. Çalışma olan yollar tespit edildikten sonra güvenli bir güzergâh oluşturulur ve eşya söz verilen zamanda teslim edilir. İstanbul ofis taşıma firması aracılığıyla güvenle İzmir’e ofis taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.