Tüm kurum, özel kuruluş ve özel mülkiyet alanlarına hizmet veren şirket İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nin genelinde temizlik işleri hizmetini vermektedir. İstanbul temizlik şirketi eğitimli ve nitelikli personel bulundurma, satın alma departmanının doğru malzeme alımı ve kullanımı, bünyesinde bulundurduğu mühendis ve tekniker kadroları ve profesyonel yöneticileri ile müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak temizlik işlerini üstlenmektedir.

Profesyonel ekiple birlikte 22 yıldır temiz mekânlar yaratmak için hizmet veren şirket günün her saatinde müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. En güvenilir referanslarıyla değerli müşterilerinin bir telefon kadar yakınında olarak hizmet vermek için hazırda bekleyen kaliteli hizmeti ve profesyonel kadrosuyla her zaman müşterilerinin hizmetindedir.

İstanbul Temizlik Şirketinin Tekne Temizliği Hizmeti

Teknelerde hijyenik bir ortam oluşturmak ve teknelerin ömrünü uzatmak için gerek iç gerekse dış yüzey temizliği gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Teknelerin iç yüzey temizliğinde, teknelerin iç kısmının zemin özelliklerine uygun malzemelerle temizlenmesi gerekir. İstanbul temizlik şirketi profesyonel ekip ve özel ekipmanlarla teknelerin hangi maddelerden üretildiği ve bu maddeler için en uygun temizlik yöntemlerinin neler olduğu belirleyerek birbirinden kaliteli malzemelerle birlikte profesyonel bir şekilde tekne temizliğini yapar. Tekne temizliğini yapan uzman teknisyenler büyük bir hassasiyetle çalışarak, motor ve diğer parçalara zarar vermeden tekne temizlik işlemini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapar. Tekne temizlik işleriniz için firmasından hizmet alabilirsiniz.