İtalyan Yazı filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. İtalyan Yazı filmi nerede çekildi, İtalyan Yazı filmi ne zaman çekildi, İtalyan Yazı filmi hangi kanalda oynuyor, İtalyan Yazı filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmde, Bohem bir sanatçı olan Robert, eşinden ölümüyle ondan miras kalan evin satışını gerçekleştirmek için, uzun süredir görüşmediği oğlu Jack ile Lonra’dan İtalya’ya doğru bir seyahate çıkıyor. Yıllarca güzel zaman geçirdikleri evin harabeye döndüğünü gören Jack ve Robert, satıştan önce evi yenilemeye karar veriyor. Bu süreçte baba oğul olarak ilişkileri de yenileniyor.

İtalyan Yazı filminin başrollerini Robert Foster rolünde Liam Neeson, Jack Foster rolünde Micheál Richardson paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Valeria Bilello, Lindsay Duncan, Marco Quaglia, Gian Marco Tavani, Helena Antonio ve Yolanda Kettle rol alıyor. Dram ve romantik türlerinde ekranlara gelen filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan James D'Arcy oturuyor. Film 1 saat 29 dakika sürüyor. İtalyan Yazı filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde fashionbet yer alıyor.

İtalyan Yazı filmi ne zaman çekildi?

İtalyan Yazı filmi 2020 yılında çekildi. İtalya ve İngiltere yapımı olan film sinemalarda toplam 2,7 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Filmde, Boşanma arifesindeki Jack, babasıyla birlikte İtalya’nın Toskana bölgesindeki yıkık dökük evlerini satmak amacıyla restore etmeye gidiyor. Baba-oğulun başlarına bin bir aksilik geliyor ve yerli halktan birçok kişiyle tanışıyorlar. Evi toparladıkça aralarındaki ilişki de iyileşiyor.

Cemal Can Canseven aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı dizileri filmleri Cemal Can Canseven aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı dizileri filmleri

İtalyan Yazı filmi nerede çekildi?

İtalyan Yazı filmi İtalya’nın Toskana bölgesinde çekildi. Filmdeki ev, İtalya’nın Toskana Siena bölgesine Montalcino yakınlarında olan özel bir villadır. Villa Fontanelle olarak bilinen yapı kasabanın tepe noktasında bulunuyor. İtalya'nın Toskana bölgesinde olan Monticchiello köyünde de başka bazı sahneler fashionbet giriş çekilmiştir. Bir restorandaki sahneler, Ristorante Il Bronzino’da çekilmiştir.

İtalyan Yazı filmi hangi kanalda oynuyor?

İtalyan Yazı filmi TRT 1 kanalında oynuyor. 93 dakika süren film 8 Mart akşamı saat 22.30’da TRT 1 ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak. Filmde, Jack, uzun zamandır ayrı kaldığı babası Robert’la birlikte miras kalan bir evi satmak için İtalya'ya gidiyor. Bu yolculuk, hem baba oğlun ilişkisine yeni boyutlar katıyor, hem de her ikisi için yeni başlangıçların kapısını aralıyor.

Neslihan Atagül Doğulu aslen nereli burcu ne kiminle evli oynadığı tv dizileri filmleri Neslihan Atagül Doğulu aslen nereli burcu ne kiminle evli oynadığı tv dizileri filmleri

İtalyan Yazı filmi oyuncuları isimleri

 • Liam Neeson - Robert Foster
 • Micheál Richardson - Jack Foster
 • Valeria Bilello - Natalia
 • Lindsay Duncan - Kate
 • Marco Quaglia - Luigi
 • Gian Marco Tavani - Marzio
 • Helena Antonio - Raffaella
 • Yolanda Kettle - Ruth
 • Julian Ovenden - Gordon
 • Chelsea Fitzgerald - Amy
 • Flaminia Cinque - Deli Owner

Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri Sümeyye Aydoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç Sümeyye Aydoğan oynadığı tv dizileri filmleri