Son dakika İzmir haberleri… İzkitapfest İzmir Kitap Fuarı 2024 Kültürpark’ta devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen İzkitapfest - İzmir Kitap Fuarı 2024, “Çocuk Edebiyatı” ana temasıyla İzmirli kitapseverlere unutulmaz deneyimler yaşatıyor

Açık alanda yapılan en büyük kitap fuarı olma özelliği taşıyan İzmir Kitap Fuarı, saat 10.00-21.00 saatleri arasında 300’e yakın yayınevi, 50’ye yakın sahaf, kurum ve sivil toplum kuruluşunun standının yanı sıra imza günü, söyleşi ve farklı etkinliklere katılma imkânı sağlıyor.

İzkitapfest İzmir Kitap Fuarı 2024 Kültürpark’ta

İzmirli okur ve yazarlar, uzun zamandır bekledikleri açık alanda kitap fuarına kavuştuklarını dile getirdi. Yazar Aydın Şimşek, İzmir’in bir sokak kenti olduğunu ve bu yüzden de Kültürpark’taki Kitap Fuarı’nın çok doğru bir karar olduğunu ifade etti. İzBB Yayınları Yayın Koordinatörü Hicran Özdamar Yalçınkaya “Kentli Kültürpark’ta olan kitap fuarını çok özlemiş. Yayınlarımızla diğer yayıncı arkadaşlarımızla birlikte çok büyük bir ilgiyle karşılaştık. Çok mutluyuz. 29 Nisan’a kadar bütün okuyucularımızı fuara bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İzkitapfest sonbaharda Fuar İzmir'de

Girişlerin ücretsiz olduğu İZKİTAP Fest, 28 Nisan 2024 tarihine kadar 10.00-21.00 saatleri arasında kitapseverleri ağırlamaya devam edecek. İZKİTAP, sonbaharda ise 26 Ekim-3 Kasım 2024 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek ve yine yayınevleri ve edebiyat dünyasının birbirinden değerli isimlerini kitapseverlerle buluşturacak.

HoliFest İzmir 2024 ne zaman nerede yapılacak HoliFest İzmir 2024 sanatçıları kim? HoliFest İzmir 2024 ne zaman nerede yapılacak HoliFest İzmir 2024 sanatçıları kim?