Son dakika İzmir haberleri… Yardımların toplandığı Sait Altınordu Tesislerine gelen A Takım İdari Direktörü Barış Ertosun, A Takım Teknik Direktörü Gökhan Ünal, A Takım Kaleci Baş Antrenörü Atilla Küçüktaka, A Takım Antrenörü Volkan Çırak ve futbolcular Ali Emre Yanar, Ahmet Dereli, Ali Dere, Volkan Fındıklı, Emircan Gürlük ve Gökberk Efe getirmiş oldukları yardımların yanı sıra yardım malzemelerinin kolilemesine de yardım etti.

İzmir Altınordu’dan depremzedelere destek

A Takım Teknik Direktörü Gökhan Ünal, çok üzücü bir durumla karşılaşıldığını belirterek, depremlerde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Türk halkının elinden geldiğince deprem bölgesine destek olduğunu kaydeden Gökhan Ünal, "Biz elimizden geldiğince burada bir şeyleri toplayıp, yardım etmeye çalışıyoruz ama oradaki durum daha zor. Hem kulübümüz hem futbolcu arkadaşlar olarak bir şeyler yapabiliyorsak ve onları mutlu edebiliyorsak biz de burada biraz olsun sevinebiliyoruz. Türkiye zor zamanlardan geçiyor. El birliğiyle bunu atlatacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

A Takım futbolcuları da ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bu süreçte hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekiyor. Bizlerde kulübümüzün başlatmış olduğu yardım kampanyasına destek olmaya geldik. En kısa sürede bu zorlu süreçten ülkemiz çıkar” diye konuştu.