Son dakika İzmir haberleri… İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2023 sorgulama ekranı detayları belli oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne zaman yatacak 2023 sorusu yanıt buldu. Büyükşehir’den 75 bin haneye bayram müjdesi geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesi afet bölgesinde ve kentte düzenlenen iftar programları ile gıda paketi dağıtımlarına da devam ediyor.

Ramazan ayı içinde İzmir’deki 10 dayanışma noktası, yatılı kurumlar, İzmir’e yerleşen depremzede vatandaşların konakladığı yurt, pansiyon ve oteller, Hatay, Osmaniye ve Adıyaman’daki çadır ve konteyner kentlerde yaşayan vatandaşlar için 300 bin kişilik iftar yemeği verildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2023 sorgulama

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne kadar 2023 sorgulama ekranı ayrıntıları ortaya çıktı. Ramazan Bayramı’nın hemen öncesinde 75 bin haneye nakdi destek sağlanacak. Bayram parasının ne kadar olduğu ile ilgili bir bilgi henüz paylaşılmadı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası ne zaman yatacak 2023

İzmir Büyükşehir Belediyesi bayram parası 2023 Ramazan Bayramı’nın hemen öncesinde yatacak.  Ramazan ayında 65 bin gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıran İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ramazan’ın sonuna kadar bu rakamı 90 bin pakete çıkartacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan etkinlikleri konserleri 2023 İzmir Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan etkinlikleri konserleri 2023