Çoğu ev sahibi artık dış kapı olarak çelik kapıları tercih ediyor. Çünkü çelik kapılar sağlamdırlar, güvenlidirler ve iyi bakıldığı takdirde yaklaşık 25 yıl dayanabilirler. Genellikle üreticinin kalite standartlarına göre kalınlıkları değişebilen çerçevelere sahiptirler. Aralarına poliüretan köpük sprey enjekte edilmiş galvanizli çelik saclardan yapılırlar. Bu işlem iyi bir yalıtım seviyesi sağlar.

İzmir çelik kapı arayışındaysanız çelik kapı seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları önceden bilmeniz iyi olacaktır. Böylece İzmir çelik kapı üreticilerine hangi soruları sormanız gerektiğini bilirsiniz.

Montaj Kalitesi

Çelik kapıların üretimdeki malzeme kalitesi kadar montaj kalitesi de önemlidir. Çelik sert ve dayanıklı bir malzemedir ancak doğru montajlama kritik bir noktadır. İnsanların çoğu çelik kapıları güvenli ve uzun ömürlü olduğu için tercih ederler. Doğru montajanmamış çelik kapılar güvenlik açısından risk oluşturabilir ya da kısa vadede size sorun çıkarmaya başlayabilir. Biraz daha fazla yatırım yaparak piyasadaki standart ürünlere göre daha sağlam, daha dayanıklı kapıları tercih edebilirsiniz.

Boya Kalitesi

Hangi rengi seçerseniz seçin, kapınızdaki son boyanın standartlara uygun olduğundan ve iyi bir garanti taşıdığından emin olun. Üreticiler kapının güzel bir parlaklığa sahip olmasını sağlamak için güneş ışığını çok fazla yansıtan boyalar kullanıyor ancak bu boyalar bazen uzun ömürlü olmayabiliyor. Boyanın nasıl kuruduğunu öğrenin; En gelişmiş yöntem, termoreaktörle donatılmış bir boya kabinidir. Bu araç, boyanın düzgün bir şekilde korunmasına yardımcı olur.

Üretici Garantisi

Çoğu üretici, parça ve işçilik için belli bir süre garanti sunar. Bu garanti üreticilerin sattıkları ürün ve işlemlere olan güvenlerini gösterir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda size nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenmek de faydalı olacaktır. Kimse aldığı ürünle ilgili problem yaşamayı istemez ancak en kaliteli ürünlerde bile bazen istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlar için çelik kapı üreticilerinin kolay ulaşılabilir olması ve sundukları hizmetin arkasında durmaları çelik kapı tercihi için belirleyici bir kriter olabilir.

Kurulum

Kurulum da tasarım kadar önemlidir; mükemmel ancak kötü kurulmuş bir ürün, kötü bir ürüne dönüşebilir. Bu nedenle, kapının doğru ve etkili bir şekilde monte edilmesi ve ürününüzün tam potansiyeline ulaşması için profesyonellere başvurmanız önemle tavsiye edilir.

Decorege çelik kapı ve modüler mobilya üretiminde öncü şirketlerden biridir. İzmir Çelik kapı arayışınızda size yardımcı olabiliriz. Çelik kapı ihtiyacınızda kalite ve garanti için Decorege’yi tercih edin.Modellerimizi incelemek ve ürünler ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Telefon numaramız 0532 250 07 45, e posta adresimiz [email protected] .