İzmir çıkışlı yurtdışı turları, Yunan Adaları, Dubai, Avrupa, Balkanlar, Uzakdoğu ve Beyrut turları için Alterego Tur’u tercih edebilirsiniz. Tur seyahatlerinin öncülerinden olan Alterego Tur ile en deneyimli ve gittiği bölgenin tüm ayrıntılarına hakim olan rehberler ile en keyifli yurtdışı turlarına katılabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve taksitle ödeme fırsatları ile İzmir çıkışlı turlar, bayram turları, Yunan adaları turları, Dubai turları, Avrupa turları ve Balkanlar ve Beyrut turları sizi yeni coğrafyalarla tanıştıracak. Hem gezi turlarınızda hem de iş seyahatleriniz için, dünyanın her yerine güvenli ve konforlu seyahat için Alterego Tur’la iletişim kurabilirsiniz.

Alterego Tur’da İzmir çıkışlı Girit, Rodos, Selanik ve Kos Adası turlarından Sakız, Samos ve Kıbrıs kültür turlarına, Mısır Sharm El Sheikh turlarından Dubai ve Küba turlarına, Barselona, Londra, İtalya Roma turlarından Budapeşte, Budva ve Belgrad turlarına, dilediğiniz destinasyondaki tura en uygun fiyatlarla katılabilirsiniz.

Alterego Tur’da ayrıca gemi turları da yer alıyor. Celestyal Crystal, Celestyal Olympia gemileri ve MSC Cruises ile Yunan Adaları ve Atina gemi turlarına katılabilir ya da İzmir Çıkışlı Elegant Benelux & Alsace & Paris, İzmir Çıkışlı İtalyan Rivierası & Cote D'azur, Elegant Almanya & Fransa & İsviçre & Alsace turlarından birini tercih edebilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklar Alterego Tur tarafından sunuluyor. Konforunu düşünenler ve güvenli bir seyahatin içinde olmak isteyenler için Alterego Tur harika fırsatlar sunuyor.

İzmir çıkışlı yurtdışı turları Yunan Adaları, Avrupa ve Uzakdoğu turları

İzmir çıkışlı yurtdışı turları için: Alterego Tur

İzmir çıkışlı yurtdışı turlarına katılmak ve Avrupa’dan Yunan adaları ve Kıbrıs’a, farklı coğrafyalara seyahat etmek istiyorsanız Alterego Tur size özel bir tur programı hazırlıyor. Yunanistan Atina, Sakız Adası, Girit, Kos Adası, Rodos ve Samos Adası’nın eşsiz doğasıyla buluşabilirsiniz. Yunanistan’ın mavi beyaz evlerinin, rengarenk çiçeklerle bezeli süslü bahçelerinin ve Ege’nin tüm güzelliklerinin zevkine varabilirsiniz. Helen kültürüyle harmanlanmış Yunan kültürünün en eşsiz mimari yapıları, deniz kokan sokakları ve eşsiz güzellikteki adaları Yunan Adaları Turu ile sizin ziyaretinizi bekliyor.

İzmir çıkışlı yurtdışı turları Yunan Adaları, Avrupa ve Uzakdoğu turları

Avrupa ve Balkanlar turları için: Alterego Tur

Avrupa ve Balkanlar’ın en güzel rotalarında gezmek için Alterego Tur size özel turlar düzenliyor. Daha önce tatmadığınız lezzetleri, kartpostallardan fırlayan manzaraları, kadim kültürleri, gelenekleri ve renkli sokakları görmek için bu turları daha yakından inceleyin. Bu destinasyon bakış açınıza önemli katkılar sağlayacak. Harika bir coğrafyada unutulmaz zamanlar geçireceksiniz.

Alterego Tur ile ayrıca Avrupa’nın en güzel yerlerine seyahat edebilirsiniz. Ulaşımı kolay olan, kültürel mirası ile cazibe merkezine dönüşen bu destinasyonları, deneyimli rehberler eşliğinde gezebilirsiniz. Büyük ilgi gören özel bayram turları düzenleyen Alterego Tur, Barselona, Londra, Roma, Budapeşte, Budva ve Belgrad turları ile harika fırsatlar sunuyor. Uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri Alterego Tur’un diğer ayrıcalıkları ile birlikte sunuluyor.

İzmir çıkışlı yurtdışı turları Yunan Adaları, Avrupa ve Uzakdoğu turları

Alterego Tur iletişim bilgileri