İzmir City Fest 2023 konser programı detayları belli oldu. İzmir City Fest 2023 bilet fiyatları açıklandı. İzmir City Fest 2023 ne zaman sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Festival 18 Şubat 2023 Cumartesi ve 19 Şubat 2023 Pazar günleri İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan İzmir Arena’da düzenlenecek. Sömestir’e özel 1+1 kampanyası ile bilet satışları başladı. Sınırlı sayıdaki biletleri kaçırmamak için acele edin. CityFest ile müzik ve eğlenceyi bir arada yaşayabilirsiniz.

İzmir City Fest 2023 ne zaman?

İzmir City Fest 2023 18 – 19 Şubat 2023 tarihlerinde düzenlenecek. İzmir Bayraklı’da bulunan İzmir Arena’da düzenlenecek olan festival KerkiSolfej organizasyonuyla yapılacak. Festival’de 6 yaş sınırı var ve festival kapasitesi sınırlı sayıda. Festivale gelenlerin kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Konser biletlerinin devredilemeyeceği ya da iade edilemeyeceği etkinlik organizatörleri tarafından duyuruldu.

İzmir City Fest 2023 konser programı

İzmir City Fest 2023 konser programında 18 Şubat Cumartesi günü Dolu Kadehi Ters Tut, Sedef Sebüktekin ve Kula sahneye çıkacak ve katılımcılara müzik dolu saatler yaşatacak. 19 Şubat Pazar günü ise Sertab Erener, Mavi Gri ve İlhan Güryalçın sahne alacak. Etkinlik alanında yiyecek ve içecek satışı yapılacak. Bu yüzden dışarıdan getirilecek yiyecek ve içecekler etkinlik alanına alınmayacak. Ayrıca, konser alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasak olacak.

İzmir City Fest 2023 bilet fiyatları

İzmir City Fest 2023 bilet fiyatları 224 TL ve kombine bilet için 392 TL olacak. Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasak olacak. Selfie ve GoPro çubukları ile etkinlik alanına girilmesine izin verilmeyecek. Konser süresince kayıt yapmak kesinlikle yasak olacak.