İzmir Festival Land 3 2023 İzmir Arena ayrıntıları ortaya çıktı. İzmir Festival Land etkinliğinin üçüncüsü düzenlenecek. Festival 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 15.00’de başlayacak. 14 Mayıs 2023 Pazar günü saat 23.00’de sona erecek olan festival İzmir Arena’da yapılacak. Festivalin bilet fiyatı 175 TL olarak duyuruldu. Geçtiğimiz yıl binlerce kişinin ağırlandığı festivalin üçüncüsü bu yıl düzenlenecek.

İzmir Festival Land 3 2023 İzmir Arena

İzmir Festival Land 3 2023 İzmir Arena’da yapılacak. Konser açık alanda ve ayakta izleme düzeni ile gerçekleşecektir. Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğunda olacak. Çalınan ya da kaybolan bilet yenisiyle değiştirilmeyecek veya para iadesi yapılmayacak.

Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasak olacak. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir. Etkinlik içerisinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek etkinlik alanına alınmayacak.