Son dakika İzmir haberleri… İzmir Halkın Bakkalı Halkın Kasabı Karşıyaka Şemikler’de açıldı. Halkın Bakkalı - Halkın Kasabı mağazalarına bir yenisi eklendi. Halkın Bakkalı - Halkın Kasabı 14’üncü şubesi İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Karşıyaka Şemikler’de açıldı. Yurttaşların et ürünlerinin yanı sıra İzmirli markalı süt ürünleri, bitkisel ürünler ve Türkiye’nin dört bir yanından kooperatiflerin ürettiği doğal ve sağlıklı ürünlere ulaşabildiği Halkın Bakkalı-Halkın Kasabı mağazaları, mutfak giderlerinde önemli tasarruf sağlıyor.

İzmir Halkın Bakkalı Halkın Kasabı Karşıyaka Şemikler

İzTarım Genel Müdürü Murat Onkardeşler et ürünlerinde yaklaşık bir yıldır fark yarattıklarını belirterek, “Şimdi de süt ürünlerinin satışı başladı. Halkın Sütü markası doğdu. Halkın Sütü markası ile yoğurt, süt, peynir, tereyağı gibi birçok ürün Halkın Bakkallarında olacak. Aynı zamanda İzmirli markasının satış noktalarından biri olan Halkın Bakkalı-Halkın Kasabı'nda yine yeni ürünlerimiz var. İzmirli Yoğurt, Halkın Sütü, lor peyniri, tulum peyniri ilk kez bugün burada halkın beğenisine sunuldu” dedi.

İzmir Halkın Bakkalı Halkın Kasabı fiyatları

Fiyatların da piyasanın altında olduğunu vurgulayan Murat Onkardeşler, şunları söyledi: “Önceliğimiz vatandaşımızın bütçesi. Geçen ay 250 bin vatandaşımız Halkın Bakkalı şubelerini ziyaret etti. Piyasa fiyatlarına göre değerlendirildiğinde bizden alışveriş yaptıkları için vatandaşımızın cebinde 10 milyona liraya yakın bir para kalmış. Hem süt hem de et ürünlerimizin tamamı yerli. Kendi hayvanlarımız, küçük aile işletmelerinden aldığımız ürünler, kendi tesislerimizde işlenerek satışa sunuluyor.”

İzmir Çiğli Tramvayı Mavi Hat Kırmızı Hat hareket saatleri durakları İzmir Çiğli Tramvayı Mavi Hat Kırmızı Hat hareket saatleri durakları