Son dakika İzmir haberleri… İzmir Halkın Bakkalı İzmir Halkın Kasabı şubeleri Bornova ve Balçova’da açıldı. İzmir Halkın Bakkalı / İzmir Halkın Kasabı, hem Bornova Özkanlar’da hem de Balçova Onur Mahallesi’nde iki şube birden açtı. Böylece İzmir’de 9 şubeye ulaşıldı. Büyükşehir iştiraki İzTarım A.Ş.'nin kırsalda küçük üreticiye can suyu olan Ödemiş Et Entegre Tesisi'nde hazırlanan işlenmiş ve karkas et ürünleri, artan enflasyona karşı uygun fiyatla Bornova Özkanlar ile Balçova Onur mahallesi halkına da sunuldu.

İzmir Halkın Bakkalı İzmir Halkın Kasabı şubeleri

İzmir Halkın Bakkalı İzmir Halkın Kasabı yeni şubeleri Bornova ve Balçova’da açıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer “Belediye beşikten mezara her yerde vatandaşımızın yanında olmak zorunda diye düşünüyoruz. O nedenle bugün açılışını yaptığımız küçücük bir dükkan belki ama bu bölgede yaşayan sizlerin aile ekonomisine ufacık bir katkısı olursa bundan memnuniyet duyacağız. Güvenle ve makul bir fiyatla alışveriş yapacağınız bir dükkan sizler için hizmet veriyor olacak. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

İzmir Halkın Kasabı nerede şubeleri Buca Konak Menemen Karşıyaka Bornova İzmir Halkın Kasabı nerede şubeleri Buca Konak Menemen Karşıyaka Bornova

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ise Tunç Soyer’e teşekkür ederek “Bu zorlu ekonomik koşulda böyle bir işletmenin buraya açılmış olması özellikle Ramazan ayında bizim için çok değerli. Fiyatlar açısından piyasanın çok çok altında burada et ihtiyacınızı karşılıyor olabileceksiniz. En önemlisi de yerli üretim” dedi.

İzmir Halkın Bakkalı İzmir Halkın Kasabı et fiyatları 2023

İzmirlilere kaliteli ve sağlıklı et ulaştırmak için açılan Halkın Bakkalı / Halkın Kasabı şubelerinde Ramazan ayı boyunca et fiyat artışı yapılmayacak. Dana kıymanın kilosu 195 lira, dana sucuğun ve dana kuşbaşının kilosu 215 liradan satılacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Halkın Bakkalı şubeleri nerede, nerelerde var, ürünleri ve fiyatları İzmir Büyükşehir Belediyesi Halkın Bakkalı şubeleri nerede, nerelerde var, ürünleri ve fiyatları