İzmir Mitte Otel Konak’ta şehrin kalbinde açıldı. Kavram Üniversitesi ile komşu olan ve açıldığı bölgeye prestij getiren Mitte Otel, iş dünyasının da öncelikli tercihi olarak dikkat çekiyor. Spası, hamamı, saunası, buhar odası, suit odaları, toplantı ve çalışma odaları ile lüks bir deneyim sunan otel, uygun fiyat politikası ile de tercih ediliyor. Mitte Otel’de konforu ve modern tasarımı bir arada bulacaksınız. Mitte Otel’de 9 ekonomik oda, 63 superior oda, 6 aile süiti, 11 b plus business oda, 1 superior handicap oda ve 1 king suit var.

Güne zinde ve huzurlu uyanacağınız toplam 91 odanın bulunduğu Mitte Otel’de ayrıca günün yorgunluğunu atacağınız spa merkezi var. Bu merkezde yer alan hamam, sauna, buhar odası ve masaj olanakları ile yeniden doğacaksınız. Ayrıca otelde park alanları, ayrıcalıklı oda servisi, fiber internet, restaurant ve zengin kahvaltı olanağı da var. İzmir’in en güzel bölgesinde açılan 91 odalı 14 katlı, konforu en üst seviyede yaşayacağınız otelde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

İzmir Konak Mitte Port Otel’de tüm detaylar özenle hazırlandı. İzmir’e ziyarete geldiğiniz tüm zamanlarda, iş gezilerinizde, tatillerinizde ve seyahatlerinizde, rahatlığınız ve konforunuz için Mitte Otel’i tercih edebilirsiniz. Mitte Otel’in bütün odaları geniş ve ferahtır. Ayrıca İzmir körfezi ve şehir manzaralıdır. Tüm bu ayrıcalıklar en uygun fiyatlarla sunuluyor.

izmir mitte otel konak

İzmir Mitte Otel iş dünyasının tercihi

İzmir’in merkezi olan Konak ilçesinde açılan Mitte Otel’de birbirinden lüks oda seçenekleri var. Ev konforu yaşatacak olacak odalar, ayrıcalıklı fiyat avantajları ile de çok cazip. Toplantı ve çalışma odalarına sahip otelde, bayi toplantılarından yönetim kurulu toplantılarına, satış toplantılarından iş toplantılarına, huzurlu ve nezih ortamda toplantılarınızı yapabilirsiniz. İş yaşamına dair tüm ihtiyaçların karşılandığı otelin her yerinde ücretsiz internet bağlantıları da bulunuyor.

İzmir Mitte Otel Konak’ta şehrin kalbinde

İzmir’in kalbi Konak’ta hizmet veren Mitte Otel’de müşteriler için tüm detaylar düşünülmüş. Körfez ve şehir manzaralı olan odalar son teknoloji ile donatılmış. Odalarda ısıyı kendinize göre ayarlayacağınız klimalar, güvenliğinizi önceleyen elektronik kilit sistemleri, değerli eşyalarınızı muhafaza edeceğiniz elektronik kasalar, tüm ihtiyaçlarınız için minibar, duş sonrası saçlarınıza ferahlık katacak kurutma makinesi, televizyon ve uydu yayını, yanı başınızda bir telefon, çay kahve seti ve konforunuzu arttıracak çalışma masası yer alıyor.

izmir mitte otel konak

İzmir Mitte Otel odaları ve suitleri

  • İzmir Mitte Otel Economic Mitte Room: İş gezilerinizde ve her türlü konaklamalarınızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanan ekonomik bir odadır.
  • Mitte Otel Superior French Room: 25 m2 iç hacme sahip olan odada klimadan minibara, emanet kasadan led tv’ye, çift kişilik yataktan geniş banyoya, tüm ayrıntılar düşünülmüştür.
  • Superior Twin Room: Üst kalite buklet malzeme ile hazırlanan bu oda, tüm ihtiyaçlar ve konfor için dizayn edildi.
  • Superior Triple Room: 25 m2 olan bu oda seçeneklerinde klima, minibar, emanet kasa, 40 inc led tv, çift kişilik geniş konforlu yatak, geniş donanımlı banyo ve diğer tüm ayrıcalıklar var.
  • Superior Handicap Room: İş gezilerinizde her türlü konaklamalarınızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Superior odadır. Engelli kullanımı için dizayn edilmiştir ve 25 m2 iç hacme sahiptir.
  • B Plus Business Room: Executive Deluxe olarak hazırlanan bu odalar 45 m2 iç hacme sahip. Bu odalarda tüm detaylar düşünülmüş ve konforunuz için her şey hazır halde bekliyor.
  • Suit Family: Aile suiti olan bu odalar 30 m2 iç hacme sahiptir. Çift kişilik yatağın yanı sıra oturma odasında da sofa bed bulunuyor.
  • King Suit: King Suit oda 60 m2 iç hacme sahip. Bu odada King size french bed yatak var. Jakuzi ve bara da sahip olan oda, oturma odası ve yatak odasından oluşuyor. Odada 2+2 konaklama imkanı olabiliyor. Tüm ayrıntıların düşünüldüğü odanın ayrıca balkonu da var.

izmir mitte otel konak

İzmir Mitte Otel adres ve iletişim bilgileri