16 yıllık tecrübeye sahip olan İzmir protez saç merkezi Saloon 10 Hair ile yüzde yüz doğal saçlara, hızlı ve kaliteli çözümler ile kavuşabilirsiniz. Son teknolojik ürünlerin kullandığı Karşıyaka protez saç merkezinde havalı ve dolgun saçlara kavuşmak, kaliteli saç ve kaliteli işçilik ile tanışmak için 0535 568 35 88 whatsapp hattından iletişim kurabilirsiniz.

İzmir protez saç merkezi: Saloon 10 Hair

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, 1729 Sokak No:1 K:2 D:5 Akalın Ofis (Karşıyaka İzban Karşısı) adresinde bulunan İzmir protez saç merkezi Saloon 10 Hair, en popüler saç dökülmesi çözümlerinden olan saç protezi hizmeti ile müşterilerinin yanında oluyor. Yüzde yüz doğal insan saçı ile yapılan ve bu haliyle doğal görüntü sağlayan izmir protez saç ve Karşıyaka saç ekim, sağlıklı bir işlemle saça uygulanıyor.

izmir protez saç merkezi

Protez saç İzmir

Yapay görüntüden uzak, kendi saçınızdan ayırt edilemeyecek düzeyde doğal bir uygulama olan protez saç İzmir uygulaması, uzun ömürlü oluşu ile de dikkat çekiyor. Saç dökülmesi problemi yaşayanlar için kurtarıcı bir uygulama olan Karşıyaka saç protezi, başkaları tarafından fark edilemeyen, uygulanan protez saça istediğiniz modeli yapabildiğiniz, her türlü spor aktivitesine katılabildiğiniz, denizde ya da havuzda rahat bir şekilde yüzebildiğiniz bir sağlamlık ve doğallık sağlıyor.

izmir protez saç merkezi

İzmir protez saç uygulaması nedir?

İzmir protez saç uygulamasında öncelikle ölçülendirme yapılır. Saçsız bölgenin kalıbı çıkartılarak protez hazırlanır. İkinci aşamada ise Karşıyaka protez saç yerleştirme yapılır. Hazırlanan protez kafaya yerleştirilir. Üçüncü olan son aşamada ise saçın tasarımı yapılır. Uygun şekilde kesilen ve şekil verilen saç, doğal bir görüntüye sahip olur. Uygulanan kişilerde doğal bir görünüm sağlayan İzmir Karşıyaka saç protezi, insanların rahat ve özgüvenli bir şekilde günlük yaşantısına devam etmesini sağlar.

izmir protez saç merkezi

İzmir protez saç fiyatları

İzmir Karşıyaka protez saç fiyatları için Saloon 10 Hair ile 0535 568 35 88 whatsapp hattından iletişim kurun. En kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla veren Saloon 10 Hair protez saç merkezi, en az 10 yıl genç görünmenizi sağlıyor. Size estetik bir görüntü ve imaj kazandıran Saloon 10 Hair, uygun fiyat politikası ile de yanınızda yer alıyor.