Abdül Batur sanayi esnafının sorunlarını dinledi

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur Konak’ta bulunan İzmir Oto Tamircileri Odası’nı ve 1. Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

İzmir 09.08.2019, 21:12 09.08.2019, 21:13
Abdül Batur sanayi esnafının sorunlarını dinledi

İzmir’in Konak ilçesinde yerinde tespit çalışmalarını sürdüren Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak’ta bulunan İzmir Oto Tamircileri Odası ve 1. Sanayi Sitesi’ne ziyaret gerçekleştirerek esnafın sorunlarını dinledi ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi paylaştı.

ESNAFIN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Oto Tamircileri Odası esnafı ile toplantı yaptı. Sanayi esnafı Başkan Batur’a sorunlarını anlatarak, çözüm için yardım istedi. Toplantıda konuşan İzmir Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan, Başkan Batur’un yerel seçimlerden önce de sorunlarını dinlediklerini, bölge ve sanayi esnafı ile yakından ilgilendiğini söyledi. Esnafın sorunlarını dile getiren Heppekcan, Başkan Batur’un bu sorunları çözeceğine inandıklarını dile getirdi. Toplantıda konuşan bir diğer isim İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu oldu. Abdül Batur’a güvendiğini söyleyen Mutlu, Başkan Batur’un esnaf dostu bir başkan olduğunu söyledi. Batur’la çok eski arkadaş olduklarını, geçmişten bu yana birçok ortak çalışma yürüttüklerini kaydeden Mutlu, Başkan Batur’un esnafla iç içe hareket ettiğini, sanayi esnafının sorunlarının hızla çözüleceğine inandığını dile getirdi.

YERİNDE TESPİT DEVAM EDİYOR

Sanayi esnafının sorunlarını dinleyen Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, tüm imkânlarını, sorunların çözümü için seferber edeceklerini, Konak Belediyesi’nin tam desteğinin esnafın yanında olduğunu ifade etti. Konak’ın farklı noktalarında tespitler yaptıklarını dile getiren Başkan Batur, belediye bünyesinde esnaf masası kurduklarını, tüm sorunları topladıklarını, ortak çözüm için çalıştıklarını kaydetti. Konak’ın tüm sorunlarının tespiti için sahada olduklarını ve sorunları yerinde gördüklerini söyleyen Başkan Batur, Narlıdere Belediye Başkanı iken uygulamaya koyduğu bu yaklaşıma Konak’ta da devam edeceğini, sanayi esnafının sorunlarını en kısa sürede gidermek için çözümler bulacaklarını ifade etti.

Yorumlar (0)
32°
açık
Namaz Vakti 12 Temmuz 2020
İmsak 04:05
Güneş 05:51
Öğle 13:22
İkindi 17:16
Akşam 20:44
Yatsı 22:22