Aliağa Ağapark Plajı’nda tatil sezonu başladı, Aliağa Ağapark giriş ücreti 2020 ortaya çıktı

İzmir’in Aliağa ilçesinde yer alan ve mavi bayraklı plaja sahip olan Ağapark Plajı ve Tesisleri’nde tatil sezonu başladı.

İzmir 15.06.2020, 16:02
Aliağa Ağapark Plajı’nda tatil sezonu başladı, Aliağa Ağapark giriş ücreti 2020 ortaya çıktı

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Ağapark Plajı açıldı. Aliağa Belediyesi tarafından yapılan ve Aliağa Futbol Spor Kulübü’nün işlettiği Ağapark Plajı, mavi bayraklı plajı, güney sahillerini aratmayan kumsalı, yürüyüş, bisiklet yolları ve dinlenme alanları ile kapsamlı bir plaj tesisinde olması gereken her şeyi müşterilerine sunuyor. Aliağa Ağapark giriş ücreti 2020 nedir? Sorusu da yanıt bulmuş oldu. Tesise girişte tüm vatandaşların ateşi ölçülecek, maske ve eldiven kurallarına da dikkat ediliyor. Plaj bölümünde ve şezlong kullanılan ücretsiz bölümlerde sosyal mesafeye önem verilerek düzenleme yapıldı. Salgın önlemleri kapsamında şezlong sayısının yarıya indirildiği bilgisi paylaşıldı. Şezlonglar her kullanımdan sonra dezenfekte edilecek ve bir süre geçmesinin ardından başka birine verilecek. Plajdaki duşlar ve tuvaletler de sosyal mesafe kuralına göre kullanılacak.

ALİAĞA AĞAPARK GİRİŞ ÜCRETİ 2020 NEDİR?

İzmir Aliağa’da bulunan Ağapark Plajı giriş ücreti 10 TL’dir. Tesislere girişte 0-6 yaş arası çocuklar için giriş ücreti alınmayacağı duyuruldu. Ağapark Plajı’na saat 18.00’den sonra ise girişler ücretsiz olacak. Aliağa Ağapark Plajı tatil sezonunda keyifli bir plaj deneyimi için misafirlerini bekliyor.

Aliağa Ağapark Plajı

Yorumlar (0)
-1°
açık
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:53
Güneş 08:19
Öğle 13:27
İkindi 16:03
Akşam 18:25
Yatsı 19:46