Bornova en iyi erkek kuaförü Byce Erkek Güzellik Merkezi

İzmir Bornova’nın en iyi erkek kuaförü olan Byce Erkek Güzellik Merkezi “Yenile Kendini” sloganı ile İzmir’in tüm ilçelerinden gelen müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

İzmir 11.06.2020, 13:28 11.06.2020, 14:28

İzmir’de en iyi erkek kuaförü hangisi? Bornova’da en iyi erkek kuaförü nerede? Sorularının cevabı Byce Erkek Güzellik Merkezi’nde gizli. Byce Güzellik Merkezi’nin serüveni 2015 yılında İzmir’in Yeşilyurt semtinde başladı ve 2017 yılından itibaren Bornova’da devam ediyor. İzmir’in en iyisi olmayı başaran Byce Erkek Güzellik Merkezi, özellikle İzmirli gençlerin vazgeçilmezi haline geldi. “Yenile Kendini” sloganına sahip olan ve sloganın hakkını vererek müşterilerini yenileyen işletme, kafa ve yüz yapısına göre trend saç modelleri ve sakal modelleri önerisinde bulunuyor. Müşterilerine yeni stiller uygulayan, bu yönüyle de memnun edici sonuçlara ulaşan Byce Erkek Güzellik Merkezi, Bornova’nın en iyi erkek kuaförü olarak müşterileri tarafından da tescillendi. Byce Erkek Güzellik Merkezi’nin sahibi Ceyhan Aksoy, İzmir’in en iyisi olduklarını, aldıkları ödüllerin bunun kanıtı olduğunu söylüyor.

BORNOVA’NIN EN İYİ ERKEK KUAFÖRÜ

Saçların özgüvenin ilk resmi olduğunu söyleyen Byce Erkek Güzellik Merkezi sahibi Ceyhan Aksoy, hedeflerinin tüm İzmir genelinde şubeler açmak olduğunu ve daha sonra da Türkiye genelinde franchising ile hizmet vermeyi sürdürmek istediklerini dile getiriyor. İşlerinin sadece saç ve sakal kesimi uygulamak olmadığını, misafirlerini yeni modellere de yönlendirdiklerini ve daha önce kendilerine sunulmayan yenilikleri bizzat uyguladıklarını söyleyen Ceyhan Aksoy, bu sayede Bornova’nın en iyi erkek kuaförü olan Byce Erkek Güzellik Merkezi’nin vazgeçilmez bir mekana dönüştüğünü söylüyor.

Byce Erkek Güzellik Merkezi

BYCE ERKEK GÜZELLİK MERKEZİ’NDE NELER VAR?

İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Byce Erkek Güzellik Merkezi’nde cildin ihtiyaç duyduğu bakım maskesi ve scrup uygulamaları haftalık ve aylık olarak yapılıyor. Scrup uygulaması ile ciltte biriken ölü tabakalar yok oluyor ve cildin ihtiyacına göre nemlendirme, besleme ve gözenekleri sıkıştırma gibi farklı özellikler uygulanıyor. İzmir’in ve Bornova’nın en iyi erkek kuaförü olan Byce Güzellik Merkezi’nde ayrıca manikür pedikür hizmeti de veriliyor. El ve ayak tırnaklarının daha bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan bu hizmet deneyimli personel tarafından yapılıyor.

BYCE ERKEK GÜZELLİK MERKEZİ’NİN FİYAT LİSTESİ

  • Saç Kesim: 60 TL
  • Sakal Kesim: 20 TL
  • Çocuk Saç Kesim: 40 TL
  • Cilt Bakımı: 75 TL
  • Saç Düzleştirme: 100 TL
  • Brezilya Fönü: 200 TL
  • Saç Bakımı – Cila: 75 TL
  • Damat Tıraşı: 250 TL

İzmir Bornova Byce Erkek Güzellik Merkezi’nde ayrıca tüm müşterilere mini cilt bakımı ve saç bakımı hizmeti de ücretsiz olarak sunuluyor.

Byce Erkek Güzellik Merkezi

İZMİR BORNOVA BYCE ERKEK GÜZELLİK MERKEZİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresi: Yeşilova Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, No: 250/B (Onay Yaşam Evleri Karşısı) Bornova / İzmir

İletişim Numarası: (0542) 331 2018

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:54
Güneş 08:20
Öğle 13:26
İkindi 16:01
Akşam 18:23
Yatsı 19:44