Evora İzmir emlak konut fiyatları, Emlak Konut İzmir Alsancak projesi büyük ilgi gördü

İzmir’in yeni emlak konut projesi olan Evora İzmir’deki konut fiyatları ve projenin detayları ortaya çıktı.

İzmir 19.06.2020, 17:13
Evora İzmir emlak konut fiyatları, Emlak Konut İzmir Alsancak projesi büyük ilgi gördü

Evora İzmir konut projesi büyük ilgi gördü. İzmir’in Konak ilçesine bağlı Umurbey Mahallesi’nde yapılan Evora İzmir projesi emlak konut fiyatları ve projenin detayları ortaya çıktı. Kordon’un yanında, Alsancak’ın kalbinde olan ve hem yatırım yapmak isteyenler hem de yeni bir yaşam merkezinde yaşamak isteyenler için dikkat çekici bir proje olan Evora İzmir’de kültür sanat adına da önemli mekanlar yer alacak. Sanat atölyelerinin yeni merkez üssü Evora İzmir olacak. Ayrıca 500 kişilik bir balo salonu ve 485 kişi kapasiteli konferans salonu da İzmirlilerin buluşma merkezine dönüşecek. Emlak Konut İzmir Alsancak projesi olan Evora İzmir 7 yüksek bloktan oluşacak ve daire seçenekleri 1+1’den başlayıp 6+1’e kadar uzanacak. Evora İzmir’de 1057 adet konut olacak, 35 dükkan hizmet verecek, 5 kültür alanı İzmirlileri sanata doyuracak ve 1 otel ile 41 ticari ünite Evora İzmir’de yer alacak. 940 metrekarelik açık sosyal alanda havuz da yer alacak. Ayrıca kapalı yüzme havuzu, spor salonu, oyun alanları, sauna, hamam ve buhar odası da yine Evora İzmir’de olacak.

EVORA İZMİR EMLAK KONUT FİYATLARI

Evora İzmir emlak konut fiyatları 1+1 dairelerde 716 bin TL’den başlıyor. Evora İzmir’de 2+1 konutlar ise 972 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İzmir’in yeni çekim merkezi olan Evora İzmir farklı konut ve fiyat seçenekleri ile yaşam merkezinin misafirlerini bekliyor.

EMLAK KONUT İZMİR ALSANCAK PROJESİ NEREDE?

Emlak Konut İzmir Alsancak projesi olan Evora İzmir Umurbey Mahallesi’nde yapılıyor. Evora İzmir’in satış ofisi ise Umurbey Mahallesii 1497 Sokak Alsancak / İzmir adresinde bulunuyor.

Yorumlar (0)